O TYM SIĘ MÓWI

Nie przypomina już słodkiej, przebojowej miss dziecięcych konkursów piękności!

Jak dziś wygląda Honey Boo Boo?

Olga Figaszewska 24 marca 2019 16:01

To program TLC Mała piękność przyniósł Alanie Thompson ogromną sławę. Dzięki popularnym w USA konkursom miss wyrosła na prawdziwą celebrytkę. Dziś Honey Boo Boo nie przypomina już słodkiej dziewczynki z dziecięcych konkursów piękności. Trzynastolatka przeszła spektakularną metamorfozę!

Honey Boo Boo: metamorfoza

Alana Thompson szybko osiągnęła status dziecięcej gwiazdy dzięki programowi Mała piękność. Już jako kilkulatka zaczęła podbijać show-biznes. Burza blond loków, przemyślane stylizacje i mocny makijaż. Na dziecięcych konkursach piękności nie miała sobie równych, chociaż jej wizerunek budził niemałe kontrowersje. W końcu przyszła pora na mini emeryturę. Honey Boo Boo zawiesiła karierę w wieku.... siedmiu lat.

Jej potencjał nie mógł się jednak zmarnować i tak, Alana została bohaterką reality show Here Comes Honey Boo Boo. Widzowie mogli przyglądać się jej życiu, a także zapoznać z całą rodziną. Trwało to aż do 2014 roku.

„Od pewnego czasu nie startujemy w konkursach piękności, ponieważ jesteśmy zajęci naszym show, szkołą i w ogóle życiem”, powiedziała wówczas jej mama June Shannon w wywiadzie dla In Touch Weekly.

Później Alana rozpoczęła walkę z otyłością. Dziewięcioletnia dziewczynka przy wzroście 140 centymetrów ważyła 57 kg. Stroniła od blasku fleszy, wyrazistych kreacji czy makijażu. W końcu Honey Boo Boo wzięła udział w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami dla dzieci. Nagrania z jej tanecznymi wyczynami wciąż sa hitem internetu z największą liczbą wyświetleń. A niedawno pojawiła się na premierze kolejnego sezonu programu Panny młode z piekła rodem. Jak dziś wygląda Honey Boo Boo? Sprawdźcie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.