Ashton Kutcher
Fot. Frederick M. Brown/Getty AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Seryjny morderca skazany za zabójstwo byłej dziewczyny Ashtona Kutchera!

Zeznania aktora pogrążyły mężczyznę

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 06:50
Ashton Kutcher
Fot. Frederick M. Brown/Getty AFP/East News

Ashton Kutcher był świadkiem w procesie Michaela Gargiulo, który brutalnie zamordował Ashley Ellerin – dziewczynę, z którą aktor umawiał się na początku swojej kariery. Wtedy spóźnił się na randkę i nie mógł dostać się do jej domu. Okazało się, że tej nocy Ellerin została pchnięta nożem 47 razy. Nie była jedyną ofiarą zabójcy. Proces Hollywoodzkiego Rozpruwacza właśnie dobiegł końca.

Sąd skazał Michaela Gargiulo dzięki zeznaniom Ashtona Kutchera

Seryjny zabójca Michael Gargiulo, znany również jako Hollywoodzki Rozpruwacz, został uznany za winnego morderstwa dwóch kobiet. Sąd w Los Angeles oskarża go również o próbę zabicia Michelle Murphy, którą zaatakował w jej własnym domu. Prokuratorzy opisali mężczyznę jako „seryjnego, psychoseksualnego zabójcę”, który prześladował, a następnie brutalnie dźgał nożem swoje niczego nie podejrzewające ofiary.

Gargiulo nie przyznaje się do winy, ale sąd zamierza odrzucić teorię, że działał pod wpływem choroby psychicznej. Wyrok nie jest jeszcze znany, jednak prokuratura zakłada, że będzie to ​​kara śmierci.

Jak sugeruje śledztwo, mężczyzna przez 15 lat tropił młode kobiety, które mieszkały w jego okolicy. Wybierał przyszłe ofiary i sprawdzał ich domy, wykorzystując swój zawód – był konserwatorem klimatyzacji. Jedną z jego ofiar była 32-letnia Maria Bruno, a drugą 22-letnia studentka, Ashley Ellerin.

W dniu, w którym wydarzyła się tragedia, miała spotkać się z Ashtonem Kutcherem, ale nie otworzyła mu drzwi. Aktor zeznał, że spóźnił się na randkę, a kiedy przyjechał, w domu Ellerin paliło się światło. Przez okno zobaczył czerwone plamy na dywanie, jednak uznał, że jest to rozlane wino. Następnego ranka sąsiad odkrył ciało zmarłej.

Hollywoodzki Rozpruwacz został aresztowany 6 czerwca 2008 roku, proces rozpoczął się w maju tego roku. Oskarżony ma odpowiedzieć również za zabójstwo 18-letniej Tricii Pacaccio. 

Ashton Kutcher
Fot. POOL Getty Images/Associated Press/East News

Ashley Ellerin
Fot. LP/Coleman Rayner/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.