Begona Villacis nawet ubiera się podobnie!

Gabriela Czernecka 30 maja 2019 21:43

Księżna Meghan ma sobowtóra! Begona Villacis, bo o niej mowa, to znana hiszpańska polityk, która obecnie startuje w wyborach burmistrza Madrytu. Patrząc na jej zdjęcia, nikt nie ma wątpliwości, że inspiruje się księżną Sussex. I nie chodzi tylko o jej wygląd, ale i o stylizacje, zachowanie, a nawet... podobne podejście! Poznajcie szczegóły.

Begona Villacis jak księżna Meghan

Księżna Meghan z dnia na dzień stała ikoną mody. Dzięki temu, że została członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, bliżej mieli okazję poznać ją nie tylko Brytyjczycy, ale i cały świat. Choć na początku zdarzało się jej łamać protokół, to dziś zachwyca miliony nie tylko swoim podejściem do macierzyństwa i do korony, ale także swym nienagannym stylem. Meghan często łączy klasyczne kreacje dodając do nich odrobinę nowoczesności czy to w postaci nietypowej torebki, wysokich szpilek czy fantazyjnych dekoltów. Nic dziwnego, że wszyscy zachwycają się jej stylem. Dla wielu stała się wzorem do naśladowania. I wygląda na to, że do tego grona dołączyła właśnie hiszpańska polityk.

Patrząc na zdjęcia Begony Villacis nie mamy wątpliwości, że chętnie inspiruje się księżną Meghan. Niedawno 41-letnia hiszpańska polityk pojawiła się po raz pierwszy z córeczką Ines, która zaledwie kilka dni temu przyszła na świat. Begona podczas niedzielnych wyborów do Parlamentu Europejskiego miała na sobie niemal identyczny biały kostium z guzikami, co księżna Meghan, gdy po raz pierwszy przedstawiła synka Archiego światu. Prawie taka sama biała kreacja, rozpuszczone włosy i pozowanie z córeczką - zdaniem internautów wygląda na to, że celowo upodabnia się do księżnej. Ciekawostką jest fakt, że Begona nawet lub wzięła tego samego dnia, kiedy Meghan i Harry przysięgali sobie miłość w kaplicy św. Jerzego na Zamku w Windsorze. Czy to zbieg okoliczności czy celowe działanie?

Villacis jest w pełni świadoma tego, że wielu zaważa jej podobieństwo do Meghan. Jak sama mówi, często słyszy takie porównania, ale ona kompletnie nie tego nie zauważa, a takie informacje są dla niej wręcz... zabawne: „Ludzie często zatrzymują mnie na ulicy, żeby spytać, czy jestem Meghan. Czasami jest to zabawne. Moje córki się ze mnie śmieją”, napisała na Twitterze Villacis.

Begona Villacis, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, w minioną niedzielę celowo upodobniła się do księżnej. Miała to być forma żartu, ale dla wielu stała się tylko potwierdzeniem, że inspiruje się Meghan. Sama Begona przyznaje jednak, że gdyby miała wybierać pomiędzy Pałacem Buckingham, a swoim ratuszem w Madrycie, zawsze wybrałaby ten... drugi.

Czy faktycznie Meghan i Begona są aż tak podobne? Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii i oceńcie sami.  

1/5
Begona Villacis, księżna Meghan, sobowtór księżnej Meghan
Copyright @East News, CEN/@begonavillacis/EAST NEWS
1/5

Begona Villacis, bo o niej mowa, to znana hiszpańska polityk, która obecnie startuje w wyborach burmistrza Madrytu. Patrząc na jej zdjęcia, nikt nie ma wątpliwości, że inspiruje się księżną Sussex.

2/5
Begona Villacis jak księżna Meghan
Copyright @East News, Getty Images
2/5

Niedawno 41-letnia hiszpańska polityk pojawiła się po raz pierwszy z córeczką, która zaledwie kilka dni temu przyszła na świat. Begona miała na sobie niemal identyczny biały kostium z guzikami, co Meghan, gdy po raz pierwszy przedstawiła  Archiego światu.

3/5
Begona Villacis, księżna Meghan, sobowtór księżnej Meghan
Copyright @East News, CEN/@begonavillacis/EAST NEWS
3/5

Prawie taka sama biała kreacja, rozpuszczone włosy i pozowanie z córeczką - zdaniem internautów wygląda na to, że celowo upodabnia się do księżnej.

4/5
Begona Villacis, księżna Meghan, sobowtór księżnej Meghan
Copyright @East News, CEN/@begonavillacis/EAST NEWS
4/5

Ciekawostką jest fakt, że Begona nawet lub wzięła tego samego dnia, kiedy Meghan i Harry przysięgali sobie miłość w kaplicy św. Jerzego na Zamku w Windsorze. Czy to zbieg okoliczności czy celowe działanie?

5/5
Begona Villacis, księżna Meghan, sobowtór księżnej Meghan
Copyright @CEN/@begonavillacis/EAST NEWS, East News
5/5

„Ludzie często zatrzymują mnie na ulicy, żeby spytać, czy jestem Meghan. Czasami jest to zabawne. Moje córki się ze mnie śmieją”, napisała na Twitterze Villacis. Czy faktycznie Meghan i Begona są aż tak podobne?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.