Hiszpańska rodzina królewska, księżniczka Sofia, księżniczka Eleonora
Fot. GTRES/G3 Online/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Hiszpańska księżniczka Sofia uległa poważnej kontuzji?

Córka Filipa VI porusza się o kulach. Co jej się stało?

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2020 18:44
Hiszpańska rodzina królewska, księżniczka Sofia, księżniczka Eleonora
Fot. GTRES/G3 Online/East News

Król Filip VI z ukochaną żoną Letycją i córkami: księżniczką Eleonorą i księżniczką Sofią wybrali się na Majorkę. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci zasmuciły fanów hiszpańskiej rodziny królewskiej, ponieważ najmłodsza pociecha królewskiej pary porusza się o kulach. Co przytrafiło się księżniczce Sofii?

Księżniczka Sofia

Córki króla Filipa VI i królowej Letycji cieszą się ogromną sympatią Hiszpanów. Dziewczynki podbijają Internet i są ulubienicami prasy. Zawsze eleganckie i stylowe, chętnie rozdają reporterom uśmiechy. Piętnastoletnia Eleonora w przyszłości zasiądzie na tronie. Nastolatka uczestniczy w najważniejszych państwowych wydarzeniach, podobnie jak jej młodsza siostra, Sofia, która jest w druga w kolejce do tronu.

Dziewczęta łączy wyjątkowa więź i zawsze mogą liczyć na swoje wsparcie. Tym bardziej w trudnych chwilach. Król Filip wraz z królową Letycją i córkami przybyli na Majorkę 7 sierpnia. Przebywają w Pałacu Marivent, ich tradycyjnej rezydencji na wyspie. Rodzina dołączyła do królowej Sofii, która już rozpoczęła tam swoją przerwę.

Na zdjęciach, które obiegły sieć widać,  że księżniczka Sofia porusza się o kulach i korzysta z pomocy Eleonory. Jak podają zagraniczne media, córka króla Filipa VI doznała kontuzji kolana podczas  pobytu na wyspie.

Królewska rodzina postanowiła odwiedzić miejsce urodzenia franciszkańskiego mnicha, który urodził się w mieście w XVIII wieku. Księżniczce Sofii z trudem przychodziło poruszanie się wąskimi, brukowanymi uliczkami Petry. Na szczęście mogła liczyć na straszą siostrę, która służyła jej ramieniem. 

Hiszpańska rodzina królewska, księżniczka Sofia
Fot. SplashNews.com/East News

Hiszpańska rodzina królewska, księżniczka Sofia
Fot. JAIME REINA/AFP/East News

Hiszpańska rodzina królewska, księżniczka Sofia
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.