Czy aktorka znajdzie w końcu szczęście w miłości?

Gabriela Czernecka 11 lutego 2019 19:21

Rok temu Jennifer Aniston rozstała się z mężem, Justinem Therouxem. Para była małżeństwem przez zaledwie dwa lata. Myślano, że aktorka w końcu odnalazła upragnione szczęście w miłości, ale stało się inaczej. Życie uczuciowe Jennifer Aniston dalekie jest ideału. Dziś aktorka kończy 50 lat. Swoje urodziny świętowała w kręgu przyjaciół. U jej boku zabrakło tego jedynego... Czy odnajdzie w końcu upragnione szczęście?

Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Therouxa

Wiadomość o rozstaniu Jennifer Aniston i Justina Theroux zaskoczyła internautów na całym świecie. Po bolesnym zakończeniu małżeństwa aktorki z Bradem Pittem ponad 20 lat temu fani z niecierpliwością oczekiwali na dobre wiadomości z otoczenia swojej ulubienicy. Nic dziwnego, że gdy Jennifer Aniston wzięła ślub z Justinem Therouxem jej sympatycy byli niezwykle poruszeni i żywili nadzieję, że u jego boku odnajdzie szczęście...

Niestety, bycie w centrum uwagi i nieustannie podawane do mediów informacje o życiu prywatnym Aniston nie wpłynęły korzystnie na jej związek. Para była śledzona przez paparazzi, u aktorki wypatrywano ciążowego brzuszka, rozpisywano się o mieszkaniu i każdej randce z mężem. Plotki o tym, że Jennifer Aniston jest w ciąży były sukcesywnie podsycane i stały się w pewnym momencie obsesją prasy.

Pojawiły się nawet głosy, że Jennifer Aniston nie chce mieć dzieci, bo za bardzo zależy jej na idealnej sylwetce. W obliczu takich słów gwiazda postanowiła ostro zareagować: „Kogo to ku*wa obchodzi! Jeśli idziesz się przejść z odsłoniętymi sutkami, albo twój brzuch jest wzdęty, albo nie masz wymarzonej wagi - jesteś idealna niezależnie od wszystkiego, niezależnie, gdzie jesteś i kogo to w ogóle obchodzi!”, grzmiała w wywiadzie dla Vogue

„Po prostu wiem, że jestem szczęśliwa, zdrowa i robię wszystko, żeby być dobrą dla świata i ludzi, z którymi pracuję. Ale to trudne. To coś, od czego ludzie są uzależnieni: obleśne historyjki. Może magazyny plotkarskie padną pewnego dnia. Kto by pomyślał, że Donald Trump będzie prezydentem USA? Ja już niczego nie potrafię przewidzieć”, wyznała. 

Niestety, spekulacje o jej ciąży wciąż powracały. Pojawianie się kolejnych plotek ucięła wiadomość o rozstaniu Jennifer Aniston z Justinem Therouxem. Do mediów trafiło oficjalne oświadczenie pary. Oboje zapewnili, że darzą się sympatią i rozstają w zgodzie, jednak to nie powstrzymało osób z ich otoczenia od udzielania mediom informacji na temat kulis rozpadu ich małżeństwa.

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

„Sporo pił, zażywał mocne środki przeciwbólowe, a także nieobce mu były narkotyki. Leczył się w grupie AA”, zdradziła w rozmowie z jednym z czasopism przyjaciółka pary. Co ciekawe, choć mówiło się, że w sierpniu 2015 roku zakochani wzięli cichy ślub, serwis TMZ twierdził, że tak naprawdę... nigdy nie sformalizowali swojego związku. Czy faktycznie Jennifer Aniston nie wzięła ślubu z aktorem? Tego może nigdy się nie dowiedzieć.

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jedno jest pewne: ich związek należy już do przeszłości. Według niektórych serwisów jednym z powodów rozstania pary był fakt, że Jennifer Aniston miała odnowić kontakty z Bradem Pittem. Przypomnijmy, że poznali się oni w 1998 roku. Dwa lata później para pobrała się na prywatnej ceremonii w Malibu.

To była moja pierwsza miłość. Miał być tym jedynym. Ale byłam wtedy młoda i głupia

Szybko uznano ich za idealne małżeństwo i najbardziej dobraną parę w Hollywood. Niestety, na początku 2005 roku ogłosili separację. Oficjalnie za główną przyczynę rozpadu związku Aniston i Pitta uznaje się romans aktora z Angeliną Jolie, którą para nawiązała w trakcie pracy na planie filmu Pan i Pani Smith. Media pastwiły się nad Aniston twierdząc że ta rozpacza nad złamanym sercem. Dopiero po latach gwiazda wyznała, co tak naprawdę sprawiło, że usunęła się w cień.

Prawdziwa miłość Jennifer Aniston

W rozmowie z magazynem New York Times aktorka przyznała, że wbrew temu, co pisały media, największą miłość przeżyła na długo, zanim poznała Pitta. Gdy Jennifer Aniston miała 25 lat, spotykała się z mężczyzną, którego tożsamości nigdy nie ujawniła. DailyMail.co.uk dowiedział się, że miała na myśli aktora musicalowego, Daniela McDonalda. 

„To była moja pierwsza miłość. Spędziliśmy wspólnie pięć lat. Miał być tym jedynym. Ale byłam wtedy młoda i głupia”, wyznała. Niestety nie miała szansy na poprawienie swoich błędów. Jej ukochany w 2007 roku zmarł na raka mózgu. Od tamtej pory nieustannie poszukiwała kogoś, kto uleczyłby jej złamane serce.

Związek Jennifer Aniston: Vince Vaughn

Aniston rozpoczęła poszukiwania nowej miłości. Już rok później zaczęła spotykać się z aktorem Vince’m Vaughnem. Czy to była miłość czy pokazanie byłemu, że otrząsnęła się po rozstaniu?

„Ten związek od początku nie miał przyszłości. Aniston tłumaczyła, co prawda, że dopiero nowemu partnerowi udało się ją rozśmieszyć, sprawić, że zapomniała o przeszłości. Ale przecież Vince jest taki jak bohaterowie, których gra. Lubi imprezować, nie myśli o przyszłości. To taki dwudziestolatek w ciele dorosłego, dużego mężczyzny. Czy Jennifer chciałaby się związać z kimś takim na dłużej? Absolutnie nie”, powiedziała jedna z prezenterek telewizyjnych.

Jennifer Aniston i John Mayer

Faktycznie, zaledwie po roku para się rozstała.  W 2008 roku Jenn postanowiła znowu dać sobie szansę na znalezienie tego jedynego. I prawie się udało! Wówczas poznała wokalistę Johna Mayera. Rok później sprawiali wrażenie zakochanych i podczas oscarowej gali dali do zrozumienia, że myślą o zaręczynach. NIestety, ich znajomość zakończyła się zaledwie chwilę później. 

Długo po rozstaniu John Mayer pisał piosenki o byłej ukochanej. To sprawiło, że Jennifer Aniston poczuła się doceniona i dowartościowana. „Odzyskała pewność siebie, ale nie popadła w przesadę. I co najważniejsze, zaczęła cieszyć się życiem, bawić się, czerpać z niego pełnymi garściami”, opisywał metamorfozę Jennifer Aniston magazyn Star. 

Nowe życie Jennifer Aniston

Gdy w 2011 roku poznała Justina Theroux myślano, że będzie tym jedynym. Równie atrakcyjny jak Brad Pitt, odrobinę tajemniczy jak John Mayer, potrafił ją rozśmieszać jak Vince. Chodzący ideał! Mimo że wydawali się dla siebie stworzeni, ich związek po prawie trzech latach małżeństwa rozpadł się.

Za jeden z powodów uznaje się odnowienie kontaktów Aniston z Bradem. Para nieustannie miała prowadzić ze sobą rozmowy telefoniczne, pisała do siebie również listy. Podobno Jennifer miała okazję poznać dzieci Brada Pitta. Czy faktycznie byli kochankowie postanowili dać sobie kolejną szansę? Jeśli tak, to byłaby to historia jak z bajki! Zwłaszcza, że podobno Brad Pitt był jednym z gości na jej 50. urodzinach! Dawne uczucie odżyło?   Zobacz zdjęcia 

1/5
Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstaną się przez narkotyki?
Copyright @East News
1/5

Jennifer Aniston i Justin Theroux

2/5
Copyright @East News
2/5

Jennifer Aniston i Justin Theroux

3/5
Złote Globy 2018: Jennifer Aniston i Angelina Jolie
Copyright @East News
3/5

Byłe żony Brada Pitta: Jennifer Aniston i Angelina Jolie

4/5
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Copyright @ONS
4/5

Jennifer Aniston i Brad Pitt

5/5
Jennifer Aniston
Copyright @Getty Images
5/5

Jennifer Aniston

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.