Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan
O TYM SIĘ MÓWI

Finalista Mam Talent walczy o powrót do zdrowia!

Ruszyła zbiórka pieniędzy!

Olga Figaszewska 24 listopada 2019 18:35
Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

To zmieniło jego życie… Patryk Niekłań, finalista Mam Talent w ubiegłym roku doznał poważnego wypadku samochodowego. Wracał z finału, w którym zajął trzecie miejsce. Rodzina wspiera go w powrocie do sił, ale sami potrzebują ogromnego wsparcia. W jakim jest stanie?

Patryk Niekłań – jaki jest stan jego zdrowia?

Tamtego dnia Patryk Niekłań wracał po finale Mam Talent do Katowic. Tam czekała na niego ukochana żona i kilkutygodniowa córeczka. Niestety jego samochód wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Finalista Mam talent i cykrowiec został przetransportowany do szpitala. Jego stan lekarze oceniali jako ciężki. Prawdopodobnie jego budowa ciała i aktywny tryb życia uchronił go przed większymi obrażeniami. Patryk trenował akrobatykę z 23-kilogramowym kołem. Lekarze zdiagnozowali u niego złamanie kości krzyżowej, pęknięcie miednicy i liczne krwotoki wewnętrzne, a także obrzęk mózgu. Mężczyzna przebywał w śpiączce. Obecnie jest rehabilitowany i przeszedł skomplikowaną operację.

,,Kiedy wydarzył się wypadek, Hania miała 6 tygodni. Nie dało się funkcjonować normalnie. Myślało się o tej tragedii”, mówi żona Patryka Niekłania w materiale przygotowanym przez Dzień Dobry TVN. Rodzina od roku walczy o odzyskanie świadomości i sprawności umysłowej, a także fizycznej Patryka.

„Próbuje sam wstawać z łóżka, je. To sukcesy, które trzeba doceniać, że są”, dodaje w materiale Dzień Dobry TVN.

,,Nie mam pojęcia, jaka będzie przyszłość, ile będzie to trwało, kosztowało i na co jeszcze musimy być gotowi. To ciężkie zadanie, które cały czas trwa”, mówi Anna Filipowska. Najbliżsi wierzą, że Patrykowi uda się pokonać przeszkody i wrócić do zdrowia. Podkreślają, że ma ducha walki. Specjaliści starają się, by Patryk zaczął się komunikować z otoczeniem.

„Terapia neurologopedyczna ma za zadanie wyzwolić emocje. Pracujmy nad tym, by wydobyć z niego elementy głosowe. To trudne, bo zapodziały się u niego zachowania językowe”, dowiadujemy się z materiału.

„Patryk na pewno chciałby wrócić do swojego życia sprzed wypadku, pracy, którą kocha, a przede wszystkim, żeby mógł wziąć na ręce swoją córeczkę, przytulić, wychowywać ją”, mówiła poruszająco mama sportowca.

W pomoc Patrykowi Niekłaniowi angażują się także internauci. Obecnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na kosztowną rehabilitację dla sportowca. 

Mamy nadzieję, że sytuacja Patryka Niekłania będzie się poprawiała. Wierzymy w to.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dochodze do siebie po awansie do finału programu Mam Talent !!! Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy we mnie wierzyli, wspierali, motywowali, zagrzewali cieplym słowem. Szczególne podziękowania dla tych co wysłali na mnie smsy- to nasz wspólny sukces !!!💕❤ Mam nadzieje że nie zawiodę w finale bedę się starał ze wszystkich sił aby zrobic jeszcze lepsze show ! Mam głowę pełną wyobraźni żeby tylko udało się to przełożyć na rzeczywistość !! @mamtalent_tvn @tvn.pl @dziendobrytvn #mamtalent#polskichłopak#polishboy#złoto#finał#show#program#warszawa#polska#szczęśliwy#energia#pozytywnie#katowice#starachowice#półfinał#gold#makeup#makeupartist#circusartist#sztuka#teatr#moc#siła#koło#cyrwheel#kukturystyka#siłownia#fitness#dieta

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapraszam was do obejrzenia krotkiego fragmentu z mojego półfinałowego odcinak programu Mam Talent. Widzimy sie w finale 1 grudnia ❤❤💕💕 Thank you for your votes, thanks to them I found myself in the finale of the Got talent program. I am very happy that my work and a bit of talent have appealed to viewers all over Poland. I can not wait for the final which will take place on December 1. @mamtalent_tvn @tvn.pl @cyrwheel_rouecyr @circusaroundtheworld #cyrwheel#circusartist#cirque#dance#taniec#rouecyr#circuseverydamnday#gymnastics#semifinale#gottalent#mamtalent#tvn#siła#moc#energia#szczęście#artysta#koło#złoto#gold#makeup#body#muscle#bodybuilder

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…