Hilary Duff
Fot. instagram@HilaryDuff
Z ŻYCIA GWIAZD

Hilary Duff zdecydowała się na zjedzenie własnego łożyska!

„Nie piłam tak smacznego smoothie od lat!”

REDAKCJA VIVA! 3 grudnia 2018 05:58
Hilary Duff
Fot. instagram@HilaryDuff

Kolejna gwiazda zdecydowała się na zjedzenie własnego łożyska! Tym razem wstrząsającą wiadomością z fanami podzieliła się Hilary Duff. Piosenkarka i aktorka niedawno po raz drugi została mamą. Jak się okazuje, Duff nie zjadła całego łożyska, tylko trochę zostawiła na potem...

Hilary Duff zjadła łożysko

Najpierw Kim Kardashian, a teraz Hilary Duff. Dawna gwiazda serialu Disneya właśnie podzieliła się z fanami szokującą wiadomością. Jak się okazało 31-latka zjadła własne łożysko. Czy jej smakowało? Z wywiadu, którego udzieliła aktorka wnioskujemy, że bardzo!

„Nie piłam tak smacznego smoothie od lat! Był owocowy, pełen kalorii” powiedziała w wywiadzie dla Informed Pregnancy. Dodała, że nie wypiła całego, a resztę koktajlu pozostawiła na potem. Gdzie trzyma „pyszności”? Piosenkarka bez skrępowania wyznała, że... w lodówce! 

Trzy lata temu Kim Kardashian przekonywała, że zjedzenie łożyska zapobiega depresji poporodowej. Celebrytka nie wypiła, jednak smoothie, a łożysko przekształciła w tabletki. 

„Rezultaty były oszałamiające. Czułam się doskonale. Pigułki z łożyska zapobiegają depresji poporodowej. Uznałam, że branie pigułek z moich własnych hormonów nie może mi zaszkodzić. Miałam rację”, powiedziała w jednym z wywiadów. 

Co myślicie o takiej kuracji?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy month birthday my little angel Banksy.....Oh how we love you💕

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Banks ... you gotta try harder

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?