Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
NOWY NUMER

"Kobieta dojrzała nie boi się przyszłości". Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek w nowej Urodzie Życia

AL 9 października 2016 09:30
Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W nowej listopadowej "Urodzie Życia" - Moda na dojrzałość! Co oznacza?

"Kobieta dojrzała nie boi się przyszłości", zwierza się redaktor naczelna magazynu, Anna Maruszeczko. "Nie wymaga cudów od innych. Tnie swoją listę spraw do załatwienia". Anna Maria Jopek wyznaje: "Mój idol tu i teraz? Moja mama. Torpeda! Chciałabym, ale już chyba nigdy się nie nauczę myśleć tylko o sobie". Katarzyna Herman: "Moja najgorsza wada? Pstrokata paleta uczuć, pamięć króka, uwaga niepodzielna. Poza tym - gubię, zapominam. Przebaczam za szybko, nie odpuszczam zbyt ławo". Dziennikarka, wokalistka, aktorka opowiadają o tym, dlaczego z dojrzałością dobrze się czują. Nie odrzuciły marzeń, a poświęcenie dla rodziny nie podcięło im skrzydeł.

Co jeszcze w numerze? Wywiad z Karoliną Gruszką i Iwanem Wyrypajewem, Marzena Rogalska w roli pisarki, Emily Blunt i jej aktorskie wyzwanie, oraz porady jak zemścić się z głową.

 

Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek na okładce nowego urodzinowego numeru "Urody Życia". Od 10 października w kioskach!

Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Polecamy też: „Cokolwiek bym zrobiła, zawsze ktoś będzie niezadowolony”. Hanna Lis o walce z hejtem w "Urodzie Życia"

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…