Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
NOWY NUMER

"Kobieta dojrzała nie boi się przyszłości". Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek w nowej Urodzie Życia

AL 9 października 2016 09:30
Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W nowej listopadowej "Urodzie Życia" - Moda na dojrzałość! Co oznacza?

"Kobieta dojrzała nie boi się przyszłości", zwierza się redaktor naczelna magazynu, Anna Maruszeczko. "Nie wymaga cudów od innych. Tnie swoją listę spraw do załatwienia". Anna Maria Jopek wyznaje: "Mój idol tu i teraz? Moja mama. Torpeda! Chciałabym, ale już chyba nigdy się nie nauczę myśleć tylko o sobie". Katarzyna Herman: "Moja najgorsza wada? Pstrokata paleta uczuć, pamięć króka, uwaga niepodzielna. Poza tym - gubię, zapominam. Przebaczam za szybko, nie odpuszczam zbyt ławo". Dziennikarka, wokalistka, aktorka opowiadają o tym, dlaczego z dojrzałością dobrze się czują. Nie odrzuciły marzeń, a poświęcenie dla rodziny nie podcięło im skrzydeł.

Co jeszcze w numerze? Wywiad z Karoliną Gruszką i Iwanem Wyrypajewem, Marzena Rogalska w roli pisarki, Emily Blunt i jej aktorskie wyzwanie, oraz porady jak zemścić się z głową.

 

Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek na okładce nowego urodzinowego numeru "Urody Życia". Od 10 października w kioskach!

Katarzyna Herman, Anna Maruszeczko i Anna Maria Jopek
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Polecamy też: „Cokolwiek bym zrobiła, zawsze ktoś będzie niezadowolony”. Hanna Lis o walce z hejtem w "Urodzie Życia"

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.