Henryk Gołębiewski, Viva! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Co się dzieje w życiu Henryka Gołębiewskiego? Aktor wrócił do nałogu? 

„To są kłamstwa!”

Olga Figaszewska 12 października 2018 08:55
Henryk Gołębiewski, Viva! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W ostatnim czasie w mediach pojawiają się niepokojące informacje na temat Henryka Gołębiewskiego. Niezapomniany Edi, a także sepleniący Henio z filmu Abel, twój brat, Maniuś Pikador z Wakacji z duchami, czy Cegiełka ze Stawiam na Tolka Banana, ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Jednak aktor w przyszłość patrzył zawsze z optymizmem. W jednym z wywiadów opowiedział o swojej sytuacji finansowej i zdrowotnej, by zdementować wszystkie plotki! 

Henryk Gołębiewski o swojej sytuacji życiowej 

Aktor przez długi czas mierzył się z problemem alkoholowym, przez to miał stracić pracę na planie jednego z seriali. Czy wrócił do nałogu? Kilka miesięcy temu w rozmowie z VIVĄ! uczciwie wyznał, że od czasu do czasu sięga po piwo. Ale bez żadnych ciągów alkoholowych.

alkoholizmu: „Od czasu do czasu piwo wypiję”" data-type="GALGallery"> 

Teraz do mediów znów przedostały się plotki, dotyczące jego życia prywatnego. Okazuje się, że Henryk Gołębiewski zmaga się z problemami zdrowotnymi. Aktor ma problemy z poruszaniem się. Niedawno złamał stopę i musiał poddać się operacji. Teraz porusza się jeszcze na wózku inwalidzkim. 

Informacji udzielił znajomy aktora, który miał go zatrudnić w swojej firmie. Twierdzi on, że Henryk Gołębiewski wciąż walczy z uzależnieniem. Do wszystkiego doszły również problemy finansowe. „Wiem, że boryka się ciągle z problemem alkoholowym, ale nie jest chyba najgorzej, bo ciągle gra w serialu „Lombard. Życie na kredyt’”, tłumaczy przyjaciel w rozmowie z WP.pl. I dodaje, że Henryk jest silnym facetem, daje sobie radę najlepiej, jak potrafi. „Nie żyje mu się teraz lekko, ale prawda jest taka, że powinien o siebie zadbać”, przekonuje.

Jaka jest prawda? Aktor postanowił przestawić własną wersję wydarzeń. Aktor zaznacza, że na radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze.

„To, co ludzie mówią na mój temat to kłamstwa. Mój przyjaciel trochę uwziął się na mnie. Nie prosiłem go o pomoc i o to, żeby mnie zatrudniał. Nie mam do niego nic, chciał dobrze, ale ja naprawdę nie oczekuje niczego”, tłumaczy aktor w rozmowie z WP.pl. 

ALLONS_1292108_preview.jpg

Henryk Gołębiewski z żoną i córką w sesji VIVY!

Henryk Gołębiewski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Henryk Gołębiewski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.