Helena Englert, Jan Englert
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Jana Englerta wystąpiła w odważnych scenach w serialu: „To będzie dobre dla jej kariery, a rodzice tego nie rozumieją”

Weronika Kostyra 9 października 2017 20:00
Helena Englert, Jan Englert
Fot. East News

17-letnia córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zdecydowała, że pójdzie w ślady rodziców i od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Helena Englert swoje pierwsze kroki stawia między innymi w serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie wciela się w postać Angeli. Jej bohaterka nie jest jednak grzeczną uczennicą…

Córka Jana Englerta w odważnych scenach 

Nastolatka ma w serialu romans ze swoim nauczycielem granym przez Józefa Grzymałę starszego od niej o 20 lat. Helena Englert zdecydowała się zagrać z nim w naprawdę odważnych scenach. Głosy fanów są podzielone, wielu uważa, że to zbyt wiele dla tak młodej aktorki. Według „Faktu” sama Helena stwierdziła, że ta decyzja nie zaszkodzi jej karierze. „Chce udowodnić, że potrafi zagrać mocne sceny. Podczas burzliwej rozmowy z rodzicami broniła się, że to będzie dobre dla jej kariery, a oni tego nie rozumieją”, powiedział informator tabloidu. „Byłam bardzo ciekawa tego wątku i bardzo się cieszyłam, że będę mogła zagrać coś tak nietypowego. Romanse się zdarzają, ale taka sytuacja zdarza się bardzo, bardzo rzadko. I to oparta na prawdziwym uczuciu” – powiedziała w kulisach odcinka.

Rodzice aktorki są jednak przeciwni jej decyzji, szczególnie, że córka nie skonsultowała jej z nimi: „Beata i Jan są niezadowoleni, że ich niepełnoletnia córka będzie miała scenę seksu w serialu. Ciężko im przeboleć, że cała Polska zobaczy ich córeczkę w sytuacji intymnej”, tłumaczy „Fakt”. Poza tym jednak wspierają wybory córki i nie sprzeciwiają się jej decyzjom. Młoda aktorka wielokrotnie podkreślała, że rodzice pozostawiają jej pełną swobodę. Helena Englert zdaje sobie sprawę, że jest dopiero na początku swojej aktorskiej drogi i wiele musi się jeszcze nauczyć. Marzy, by studiować aktorstwo w Londynie.

Odcinek z kontrowersyjną sceną zostanie wyemitowany pod koniec października. Czy sądzicie, że młoda aktorka nie powinna decydować się na sceny miłosne w serialu?

Zobacz także: „Byłem lubiany, bo mi się nie wiodło”. Wyjątkowy wywiad z Janem Englertem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…