Heather Locklear miała załamanie nerwowe i zostaje w szpitalu psychiatrycznym
Fot. action press/Reporter, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Aktorka Dynastii przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala wbrew własnej woli!

W jakim jest stanie?

Konrad Szczęsny 30 listopada 2018 21:01
Heather Locklear miała załamanie nerwowe i zostaje w szpitalu psychiatrycznym
Fot. action press/Reporter, Getty Images

Przez ostatnie lata jej życie było pasmem nieszczęść. 57-letnia Heather Locklear, znana m.in. z seriali Dynastia oraz Melrose Place, przeszła kilka razy załamanie nerwowe. Ostatnim razem gdy do tego doszło, 18 listopada, jej terapeuta, prawnik oraz bliscy zadecydowali, że jest w na tyle złym stanie, że niezbędna jest natychmiastowa hospitalizacja. Gwiazda przebywa w szpitalu od dwóch tygodni i właśnie podjęto decyzję – wbrew jej woli – że póki co nie wróci do domu!

Heather Locklear trafiła do szpitala psychiatrycznego wbrew swojej woli

Według informacji serwisu foxnews.com, przez najbliższe dwa miesiące Heather Locklear będzie przebywała w szpitalu psychiatrycznym na obserwacji i zostanie poddana leczeniu, mimo że jest temu przeciwna i chciała wyjść z niego na żądanie, zaś początkowo zakładano, że hospitalizacja potrwa zaledwie kilka dni.

Wszystko dlatego, że, według najbliższych aktorki, jest ona w fatalnym stanie psychicznym i szuka jedynie okazji, by targnąć się na życie. Pobyt w szpitalu umożliwi im znalezienie odpowiedniej osoby, która czuwałaby nad Heather Locklear, aby przyjmowała odpowiednie leki i przestrzegała zaleceń lekarzy.

Chcą również złożyć wniosek o przyznanie 57-latce prawnego opiekuna, który pomógłby jej uporządkować sprawy finansowe i wypełniać wskazania związane z dbaniem o zdrowie psychiczne.

Załamania nerwowe Heather Locklear: próba zabicia matki, napaść na ojca

Jak informują zagraniczne serwisy, pierwsze problemy aktorki miały miejsce w lutym tego roku, gdy aresztowano ją za przemoc domową oraz pobicie policjanta, któremu najpierw groziła, że zabije go, gdy jeszcze raz zjawi się w jej domu. Natomiast w lipcu, na skutek załamania, próbowała udusić swoją matkę oraz zaatakowała ojca, gdy próbował udaremnić jej próbę samobójczą, odbierając pistolet.

Jak podkreśla serwis Fakt, u podstaw problemów gwiazdy leżą zawody miłosne. Sama zaznaczała to w wywiadach. Przypomnijmy, że Heather Locklear była dwukrotnie zamężna. Na przestrzeni lat u jej boku widywano Davida Spade, Toma Cruise'a czy Jacka Wagnera  

Heather Locklear miała załamanie nerwowe i zostaje w szpitalu psychiatrycznym
Fot. Getty Images

Heather Locklear miała załamanie nerwowe i zostaje w szpitalu psychiatrycznym
Fot. action press/Reporter

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.