z życia gwiazd

Harper Beckahm na siódme urodziny dostanie prezent za… 35 tys. złotych!

Jesteście ciekawi, co to będzie?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 16:00

Dokładnie za osiem dni Harper Beckahm skończy 7 lat! Córka Victorii i Davida nie może doczekać się tego dnia, które z pewnością będzie hucznie celebrowane. Rok temu dziewczynka swoje święto spędziła w Pałacu Buckingham, a w tym roku również ma być bardzo „bogato”. Tym razem nie chodzi o miejsce, a o prezent, który ma dostać…

Urodziny Harper Beckham

Najmłodsza pociecha Victorii i Davida uwielbia konie! Nic więc dziwnego, że gdy rodzice spytali się, co chciałaby dostać na urodziny, odpowiedziała, że marzy o własnym kucyku. Widząc, jak Harper dobrze radzi sobie ze zwierzętami, rodzice postanowili spełnić marzenie dziecka. Jak donosi brytyjski The Sun własnego konia ma dostać właśnie na urodziny.

„Błagała o własnego kucyka. To oczywiście duże wyzwanie i rodzice tłumaczyli jej, że będzie musiała się nim opiekować”, informuje źródło gazety. „To ekstrawagancki prezent, ale Harper jest świadoma, ile ma szczęścia”, czytamy. 

Kucyk ma kosztować 7 tys. funtów, czyli prawie 35 tys. złotych (!), i w zestawie z nim ma znajdować się sprzęt do jazdy konnej.

Myślicie, że Harper będzie na nim jeździć?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.