z życia gwiazd

Harper Beckahm na siódme urodziny dostanie prezent za… 35 tys. złotych!

Jesteście ciekawi, co to będzie?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 16:00

Dokładnie za osiem dni Harper Beckahm skończy 7 lat! Córka Victorii i Davida nie może doczekać się tego dnia, które z pewnością będzie hucznie celebrowane. Rok temu dziewczynka swoje święto spędziła w Pałacu Buckingham, a w tym roku również ma być bardzo „bogato”. Tym razem nie chodzi o miejsce, a o prezent, który ma dostać…

Urodziny Harper Beckham

Najmłodsza pociecha Victorii i Davida uwielbia konie! Nic więc dziwnego, że gdy rodzice spytali się, co chciałaby dostać na urodziny, odpowiedziała, że marzy o własnym kucyku. Widząc, jak Harper dobrze radzi sobie ze zwierzętami, rodzice postanowili spełnić marzenie dziecka. Jak donosi brytyjski The Sun własnego konia ma dostać właśnie na urodziny.

„Błagała o własnego kucyka. To oczywiście duże wyzwanie i rodzice tłumaczyli jej, że będzie musiała się nim opiekować”, informuje źródło gazety. „To ekstrawagancki prezent, ale Harper jest świadoma, ile ma szczęścia”, czytamy. 

Kucyk ma kosztować 7 tys. funtów, czyli prawie 35 tys. złotych (!), i w zestawie z nim ma znajdować się sprzęt do jazdy konnej.

Myślicie, że Harper będzie na nim jeździć?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.