Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move
O NIEJ SIĘ MÓWI

Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Kim jest Anna Kozińska?

„Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa”

Redakcja VIVA! 24 grudnia 2020 16:52
Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move

Hanna Lis doczekała się dwóch wspaniałych córek – dwudziestojednoletniej Julii i dziewiętnastoletniej Anny. Łączą je przyjacielskie relacje, pełne miłości, chociaż ich mama nie ukrywa, że wymagało to pracy i poświęcenia. Starsza pociecha dziennikarki studiuje w Amsterdamie, jej pasją jest gotowanie. Natomiast młodsza, jak się okazuje, została niedawno modelką. Anna Kozińska to prawdziwa piękność, postanowiła więc wykorzystać swój dar w branży. Z jej profilu na Instagramie wynika, że należy do prestiżowej agencji modelek. Oto młodsza córka Hanny Lis!

Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Kim jest Anna Kozińska?

Przyszła na świat w 2001 roku. Jest drugą córką Hanny Lis oraz biznesmena Jacka Kozińskiego. Jej starsza siostra Julia opuściła już rodzinne gniazdo i studiuje w Amsterdamie na kierunku communication science, który ich mama określiła jako „połączenie PR, marketingu, zarządzania mediami, trochę dziennikarstwa”. Anna też powoli wkracza w dorosłość. Tak dziennikarka mówiła rok temu VIVIE! o swojej młodszej córce:

„Jest jeszcze ze mną. Ale niedługo, bo w przyszłym roku matura, a Ania też chce wyjechać za granicę na studia. Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa. Jest zapalonym, bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki”

Plany podjęcia studiów poza granicami kraju prawdopodobnie pokrzyżowała Annie Kozińskiej pandemia COVID-19, co nie oznacza jednak, że nie podejmuje dalszych kroków na drodze rozwoju osobistego. Jak się okazuje, młodsza córka Hanny Lis stawia pierwsze kroki w modelingu. Dziewiętnastoletnia Anna to prawdziwa piękność, dowodem na co są liczne zdjęcia na jej profilu instagramowym. To właśnie z niego dowiadujemy się, że początkująca modelka należy do warszawskiej agencji Uncover Models.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?