Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move
O NIEJ SIĘ MÓWI

Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Kim jest Anna Kozińska?

„Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa”

Redakcja VIVA! 12 lipca 2021 06:52
Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move

Hanna Lis doczekała się dwóch wspaniałych córek – dwudziestodwuletniej Julii i dwudziestoletniej Anny. Łączą je przyjacielskie relacje, pełne miłości, chociaż ich mama nie ukrywa, że wymagało to pracy i poświęcenia. Starsza pociecha dziennikarki studiuje w Amsterdamie, jej pasją jest gotowanie. Natomiast młodsza, jak się okazuje, została jakiś czas temu modelką. Anna Kozińska to prawdziwa piękność, postanowiła więc wykorzystać swój dar w branży. Z jej profilu na Instagramie wynika, że należy do prestiżowej agencji modelek. Oto młodsza córka Hanny Lis!

Hanna Lis: życie prywatne. Kim są jej córki?

Dziennikarka wychodziła za mąż dwa razy. Od 1989 roku przez 10 lat jej mężem był Ryszard Smoktunowicz. Rozwiedli się w 1999 roku. Osiem lat później, w październiku 2007 roku, wzięła w konsulacie Polski w Rzymie ślub z dziennikarzem Tomaszem Lisem. Wcześniej był on mężem Kingi Rusin. Choć w styczniu 2018 roku pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary, do rozwodu ostatecznie nie doszło.

Mimo dwóch małżeństw, Hanna Lis nie doczekała się z nich dzieci. Jej córki są owocem związku z Jackiem Kozińskim. Starsza Julia przyszła na świat w 1999 roku, zaś młodsza Anna dwa lata później. Obie ciąże wiązały się dla dziennikarki z ogromnymi problemami. Cierpi ona bowiem na endometriozę...

„Bywało, że „leczyli” zastrzykami z opioidów, żebym mogła przetrwać „te dni”. Wybitny ginekolog nie zareagował, gdy kolejna ciąża, okazała się nierówną walką z własnym organizmem. Dopiero, gdy po drugim cesarskim cięciu pojawiły się, trzymając się terminologii lekarskiej, „zmiany lite”, ktoś wreszcie wpadł na to, ze to może być endometrioza. I dalej nic”, wspominała w 2019 roku.

I dodała, że narodziny dwóch córek były cudem.

„Nikt jednak nie robił zdjęć, kiedy w środku nocy, nad szpitalnym łóżkiem, nad moją głową, lekarze mówili (jakby mnie tam mnie było) „ona roni, zaraz będzie po wszystkim”. Nikt mnie o nic nie pytał, nikt nie pocieszał, nikt nie tłumaczył dlaczego miałoby Julki nie być. Anki tez miało nie być: „nie donosi jej pani, pani Haniu, lepiej przerwać”, zwierzała się. Hanna Lis heroicznie walczyła o życie i zdrowie swoich dzieci. „Dopiero po latach dowiedziałam się co prawie zabrało życie moim dzieciom: endometrioza”, wyznała.

Czytaj także: Hanna Lis miała problemy z donoszeniem ciąży. Lekarze sugerowali jej przerwanie...

Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Kim jest Anna Kozińska?

Przyszła na świat w 2001 roku. Jest drugą córką Hanny Lis oraz biznesmena Jacka Kozińskiego. Jej starsza siostra Julia opuściła już rodzinne gniazdo i studiuje w Amsterdamie na kierunku communication science, który ich mama określiła jako „połączenie PR, marketingu, zarządzania mediami, trochę dziennikarstwa”. Anna też powoli wkracza w dorosłość. Tak dziennikarka mówiła w 2019 roku VIVIE! o swojej młodszej córce:

„Jest jeszcze ze mną. Ale niedługo, bo w przyszłym roku matura, a Ania też chce wyjechać za granicę na studia. Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa. Jest zapalonym, bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki”

Plany podjęcia studiów poza granicami kraju prawdopodobnie pokrzyżowała Annie Kozińskiej pandemia COVID-19, co nie oznacza jednak, że nie podejmuje dalszych kroków na drodze rozwoju osobistego. Jak się okazuje, młodsza córka Hanny Lis stawia pierwsze kroki w modelingu. Dwudziestoletnia Anna to prawdziwa piękność, dowodem na co są liczne zdjęcia na jej profilu instagramowym. To właśnie z niego dowiadujemy się, że początkująca modelka należy do warszawskiej agencji Uncover Models. Jej profil obserwuje ponad 5 tysięcy osób. Podobna do sławnej mamy?  

Czytaj także: Będąc w ciąży Hanna Lis usłyszała wstrząsające słowa od lekarza: „W ogóle nie widziałam, co się dzieje”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.