Jarosław Kret, Viva! kwiecień 2013
Fot. Marcin Kempski
Z ŻYCIA GWIAZD

Szczere wyznanie Jarosława Kreta!  Dzięki terapii wygrał z depresją…

Walka z chorobą trwała rok

Rafał Kowalski 25 marca 2019 14:27
Jarosław Kret, Viva! kwiecień 2013
Fot. Marcin Kempski

Równo rok temu na antenę Polsatu trafiła edycja Tańca z gwiazdami, w której wystąpili Jarosław Kret i Beata Tadla. Gwiazdy rozpoczynały zmagania na parkiecie jeszcze jako para, jednak niedługo później drogi dziennikarki i pogodynka rozeszły się. Okazuje się, że to właśnie wtedy, zaraz po rozstaniu, Jarosław Kret rozpoczął terapię, podczas której walczył z depresją…

Jarosław Kret szczerze o depresji

Przez ostatnie miesiące o Jarosławie Krecie było stosunkowo cicho. Po zakończeniu związku z Beatą Tadlą, pogodynek był jedynie bohaterem artykułów o tym, że była ukochana nie chce z nim pracować. Okazuje się, że poza światłami kamer Kret przechodził osobisty dramat i zmagał się z chorobą. „Zostałem sam, w zasadzie przez depresję, ale też z depresją”, pisał w sieci.

Na szczęście dzięki odpowiedniej terapii i wsparciu życzliwych znajomych 55-latek odzyskał już radość życia. Pod najnowszym zdjęciem wykonanym podczas przejażdżki rowerowej, gwiazdor podziękował kilku osobom. „Po roku intensywnej terapii, dzięki opiece prawdziwych przyjaciół i dzięki pierwszym promieniom słońca wyjeżdżam z depresji na rowerze w żółtej koszulce lidera 😉🦋😍 Dziękuję kochanym przyjaciołom i @sitkowska_psycholog”, czytamy na jego Instagramie.

Przypomnijmy, że jeszcze w lipcu, kiedy jeden z dzienników nieoficjalnie dotarł wiadomości o problemach zdrowotnych Kretach, pisało się, że prezenter udał się na terapię dla Beaty Tadli. Pogodynek miał liczyć na to, że ukochana zechce do niego wrócić. „On liczy na to, że chodząc na terapię, udowodni Beacie, że robi wszystko, by się zmienić. Ale ona jest niewzruszona. Wygrana w programie podbudowała ją, otworzyła na świat. Już nie płacze za Kretem. Nawet o nim nie myśli. Ma jednak nadzieję, że on ułoży sobie swoje sprawy i rozwiąże prywatne problemy. Może dzięki temu będzie lepszy. Ale już dla innej kobiety”, twierdził informator Super Expressu.

Mamy nadzieję, że otworzony przez pogodynka nowy rozdział w życiu pozwoli mu na nowo otworzyć się na miłość. Obecna pora roku sprzyja pojawianiu się motylków w brzuchu! 

Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jarosław Kret, VIVA! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?