Gwiazdy w Gałkowie
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

Katarzyna Piątkowska 6 czerwca 2017 07:00
Gwiazdy w Gałkowie
Fot. East News

 

Co takiego jest w Gałkowie, że można tam spotkać największe polskie gwiazdy?

 

Kinga Rusin z uczestnikami Maratonu Mazury
Fot. East News

Na zdjęciu Kinga Rusin z uczestnikami mazurskich biegów.

 

Po pierwsze - nie da się zaprzeczyć, że jest tam naprawdę pięknie. Mała mazurska wieś, ukryta wśród lasów i jezior, do której dojazd z Warszawy jest bardzo szybki. Po drugie - słynna gospoda u Potockiego, gdzie można nie tylko świetnie zjeść, ale też doskonale się bawić.

 

W Gałkowie u Ferensteinów

Po trzecie - to tu znajduje się słynna stadnina Ferensteinów, w której rządzi Karolina Ferenstein–Kraśko. To właśnie pomiędzy Gałkowo i Warszawę dzieli swój czas wspólnie z Piotrem Kraśko i trójką dzieciaków. I to tu kilka razy w roku organizuje wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez kulturalnych. Jesienią zaprasza gości na słynnego hubertusa, latem na zawody MES Gałkowo Masters, a tuż przed wakacjami na Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni.

 

Karolina Ferenstein–Kraśko
Fot. ONS

Na zdjęciu Karolina Ferenstein–Kraśko, organizatorka i uczestniczka Maratonu Mazury.

 
 
Piotr Kraśko z córką Larą
Fot. East News
Na zdjęciu Piotr Kraśko z córką Laurą
 

Goście się bawią

A maraton mazurski to nie tylko wyczerpujący bieg, ale też imprezy towarzyszące - ognisko, spływ Krutynią i jazda konno. W tym roku na starcie zjawiły się gwiazdy - Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Weronika Książkiewicz, Maria Niklińskia i oczywiście Karolina Ferenstein–Kraśko (która oprócz tego, że zorganizowała to też pobiegła) i Piotr Kraśko.

 

kinga Rusin
Fot. East News

Na zdjęciu Kinga Rusin, już po biegu.

 

Maria Niklińska
Fot. East News

Na zdjęciu Maria Niklińska

 

Na zdjęciu Marta Kuligowska na mecie

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.