Mariah Carey
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Plejada gwiazd w specjalnym teledysku do utworu All I Want For Christmas Is You!

Mariah Carey świętuje 25-lecie kultowej świątecznej piosenki

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 15:45
Mariah Carey
Fot. Getty Images

Kim Kardashian, Kris Jenner, Ariana Grande, Ryan Reynolds, Katy Perry, Jennifer Hudson, John Travolta... To tylko kilka głośnych nazwisk, które wzięły udział w tym niezwykłym projekcie! Mariah Carey świętuje 25-lecie swojego hitu All Want for Christmas Is You, i z tej okazji zaprosiła największe gwiazdy do udziału w specjalnym teledysku do kultowej piosenki.

Nowy teledysk „All I Want For Christmas Is You”

Przebój All I Want For Christmas Is You pobił w tym roku aż trzy rekordy, które zapisane zostaną w Księdze Rekordów Guinnessa. Po pierwsze, jest to najwyżej notowana świąteczna piosenka stworzona przez solową artystkę, a po drugie przez wiele tygodni utrzymywała się na liście UK Singles Top 10.

Fakt, że był to najczęściej odtwarzany utwór na Spotify (prawie 11 milionów odtworzeń w ciągu jednej doby w grudniu 2018) – to powód do pobicia trzeciego rekordu.

Chociaż chwytliwą melodię od 25 lat nuci cały świat, w tym roku świąteczny hit Mariah Carey po raz pierwszy znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100. Wokalistka postanowiła uczcić swój sukces i opublikowała kilka nowych teledysków.

Ten robi szczególne wrażenie! Każda z zaproszonych gwiazd nakręciła filmik wideo, w którym udaje, że śpiewa piosenkę All I Want for Christmas Is You. Krótkie nagrania połączono w zabawną całość, a efekt zdecydowanie przypadł do gustu fanom na całym świecie.

Zaangażowanie znanych i lubianych udowadnia, że ten świąteczny hit naprawdę zasługuje na miano legendy, a Mariah Carey jest prawdziwą Królową Świąt! 

Ile Mariah Carey zarabia co roku na All I Want For Christmas Is You?
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.