Mariah Carey
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Plejada gwiazd w specjalnym teledysku do utworu All I Want For Christmas Is You!

Mariah Carey świętuje 25-lecie kultowej świątecznej piosenki

Ksenia Krasko 25 grudnia 2019 15:45
Mariah Carey
Fot. Getty Images

Kim Kardashian, Kris Jenner, Ariana Grande, Ryan Reynolds, Katy Perry, Jennifer Hudson, John Travolta... To tylko kilka głośnych nazwisk, które wzięły udział w tym niezwykłym projekcie! Mariah Carey świętuje 25-lecie swojego hitu All Want for Christmas Is You, i z tej okazji zaprosiła największe gwiazdy do udziału w specjalnym teledysku do kultowej piosenki.

Nowy teledysk „All I Want For Christmas Is You”

Przebój All I Want For Christmas Is You pobił w tym roku aż trzy rekordy, które zapisane zostaną w Księdze Rekordów Guinnessa. Po pierwsze, jest to najwyżej notowana świąteczna piosenka stworzona przez solową artystkę, a po drugie przez wiele tygodni utrzymywała się na liście UK Singles Top 10.

Fakt, że był to najczęściej odtwarzany utwór na Spotify (prawie 11 milionów odtworzeń w ciągu jednej doby w grudniu 2018) – to powód do pobicia trzeciego rekordu.

Chociaż chwytliwą melodię od 25 lat nuci cały świat, w tym roku świąteczny hit Mariah Carey po raz pierwszy znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100. Wokalistka postanowiła uczcić swój sukces i opublikowała kilka nowych teledysków.

Ten robi szczególne wrażenie! Każda z zaproszonych gwiazd nakręciła filmik wideo, w którym udaje, że śpiewa piosenkę All I Want for Christmas Is You. Krótkie nagrania połączono w zabawną całość, a efekt zdecydowanie przypadł do gustu fanom na całym świecie.

Zaangażowanie znanych i lubianych udowadnia, że ten świąteczny hit naprawdę zasługuje na miano legendy, a Mariah Carey jest prawdziwą Królową Świąt! 

Ile Mariah Carey zarabia co roku na All I Want For Christmas Is You?
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…