Walentynki 2021, Joanna Przetakiewicz, Małorzata Rozenek-Majdan
Walentynki 2021

Tak gwiazdy świętują dzień zakochanych na Instagramie! 

Zobacz romantyczne zdjęcia!

Olga Figaszewska 14 lutego 2021 18:41
Walentynki 2021, Joanna Przetakiewicz, Małorzata Rozenek-Majdan

Dziś święto zakochanych! Jak Walentynki obchodzą gwiazdy? Joanna Przetakiewicz, Ania Starmach, Mariola Bojarska-Ferenc, Anna Lewandowska, Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliły się z fanami czułymi zdjęciami z ukochanymi! Nie zabrakło miłosnych wyznań i poruszających wspomnień! Sami zobaczcie. Obok ich wpisów trudno przejść obojętnie. 

Tak gwiazdy świętują Walentynki 2021! 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się z fanami romantycznym zdjęciem. 

,,Nasze 16 walentynki 🥰❤️", napisała aktorka. 

,,Czasem lubi się kogoś za mocno i wtedy to jest miłość ❤️ kochajcie się 💛", napisała Izabela Janachowska. 

,,Mam wrażenie, że każdy kolejny rok zbliża nas do siebie coraz bardziej ...❤
Mój najlepszy przyjaciel, partner, druga połowa ❣", napisała Ania Lewandowska pod wspólnym zdjęciem z ukochanym mężem, Robertem Lewandowskim. 

,,Moja najulubieńsze osoba pod słońcem♥️ Cudowny Tata, wymarzony mąż i najlepszy przyjaciel. Dobrze, że jesteś @piotr.szelag 💫", podpisała zdjęcie z ukochanym, Lara Gessler. 

,,4 lata temu zapytał czy zostanę jego żoną💍
3 lata temu wzieliśmy ślub 👰🏻🤵🏻‍♂️
2 lata temu urodziła się nasza córeczka 👨🏻‍🍼🤱🏻
W tym roku 🤰🏻❤️🤰🏻
KOCHANIE- niech ta dobra passa trwa!
Na zawsze- twoje Walentynka ❤️🙈❤️", napisała Ania Starmach wspominając najpiękniejsze chwile. 

,,Dziś święto miłości, czułości, troski i bliskości. Dla par i singli, bo jak wiadomo miłość własna jest podstawą każdego szczęśliwego związku. Jeśli ktokolwiek już lub jeszcze nie wierzy w miłość, to ja zapewniam, że istnieje! Nigdy w nią nie wątpiłam, a kolejny cudowny fakt jest taki, że miłość życia może zdarzyć się więcej niż raz! Ja to wiem od 3 lat ♥️ @rinkeroyens jak ja Cię kocham, kochanie moje ♥️ Dziękuje za spełnianie moich marzeń każdego dnia. Niektórych nawet nie byłam świadoma ;) Dziękuje Ci za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. Kochamy się o siebie troszczyć", napisała w poruszającym poście Joanna Przetakiewicz. Gwiazda pokazała czuły kadr z mężem Rinke Royensem. Ukochany obsypał ją bukietami róż! 

Kinga Rusin z ukochanym, Markiem Kujawą spędzają dzień zakochanych poza granicami Polski. 

,,Zarosłeś mi trochę, Kochanie przez te 10 lat😉 ❤️❤️❤️", podpisała romantyczny kadr z wybrankiem dziennikarka. 

Mariola Bojarska-Ferenc wraz z mężem, Ryszardem tworzą szczęśliwe małżeństwo. 

,,Mam już 33 lata z Rysiem. Relacja pomiędzy dwojgiem ludzi jest jak roślina, która wymaga nieustannej pielęgnacji. Nie można o niej zapomnieć na kilka lat i dać się pochłonąć czemukolwiek innemu, a potem wrócić zrobić kolację Walentynkową i liczyć, że będzie cudownie jak kiedyś. Nowy dom, sukienka, fryzura -nic nie zmieni! Albo zmieni na moment😍Odradzam takie eksperymenty, jako mężatka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Nie chodzi o to, by zagłaskiwać się i nieustannie komplementować, ale być ze sobą, rozmawiać, wspierać i towarzyszyć sobie nawzajem. To dla mnie jest miłość! Nie za coś, a pomimo!", podsumowała trenerka. 

,,14.02.2021 czyli nasze Walentynki. ❤️❤️❤️kiedy zdjęcie mówi więcej niż słowa. Bez retuszu ❤️❤️❤️", dodała Agata Młynarska. 

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała urocze zdjęcie z domowego zacisza. ,,Dzień jak co dzień", napisała otoczona bukietem kwiatów.   

,,Oddycham Miłością. Życzę Wam spełnienia Kochani! Pięknych Walentynek i duuuużo Miłości! Nie tylko od święta! ❤ #happyvalentinesday❤️", zaznaczyła Dominika Gwit-Dunaszewska. 

Wspólnym zdjęciem z okazji Dnia Zakochanych podzielili się z fanami także Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc. 

„All you need is love!” Tyle Wam powiem 😊 Chociaż ja dodałbym do tego jeszcze zdrowie, a reszta pięknie się ułoży 👌😁❤️ Cudownych Walentynek i miłej niedzieli🥳🥰😇", zachwycił podpisem pod zdjęciem z ukochaną, Rafał Cieszyński. 

,,Happy valentines day", napisała Agnieszka Radwańska pod wspólnym zdjęciem z mężem. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.