Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Te nazwiska mogą Cię zaskoczyć!

Ksenia Krasko 28 września 2019 17:56

Te gwiazdy są uwielbiane na całym świecie! Zrobiły oszałamiającą karierę, ale nie zawsze tak było. Co ciekawe, te znane osoby wcale nie ukrywają faktu, że kiedyś pracowały w klubach ze stripteasem. Niektóre z nich nie chcą powracać do tamtych lat, a inne są nawet dumne ze swojego doświadczenia...

1/7
Dita von Teese
Copyright @Eastnews
1/7

Dita Von Teese

Jest jedną z najpopularniejszych tancerek burleski na świecie! „Inne dziewczyny tańczyły w bikini, a ja występowałam w bieliźnie i gorsecie w stylu vintage”, opowiadała Dita w wywiadzie. Zdobywając doświadczenie i znajomości, zaczęła promować własne pokazy, które ostatecznie zrobiły z niej gwiazdę.

2/7
Channing Tatum marzy o seksie z Georgem Clooney'em
Copyright @
2/7

Channing Tatum

Aktor nigdy nie ukrywał, że w młodości rozbierał się dla pieniędzy.„W jedną noc zarabiałem 150 $”, przyznawał w wywiadach. Tatum nie wstydzi się swojej przeszłości i nie żałuje. Co więcej, marzył o stworzeniu filmu, opartego na tym doświadczeniu... I tak powstał „Magic Mike”.

3/7
Courtney Love
Copyright @ONS
3/7

Courtney Love

W latach 80. tańczyła w kilku klubach w Los Angeles. Przyszła gwiazda miała powód – potrzebowała funduszy na swój zespół rockowy. „Kupiliśmy wtedy furgonetkę i sprzęt nagłaśniający”, wspomina piosenkarka.

4/7
Javier Bardem
Copyright @ONS
4/7

Javier Bardem

Javier Bardem przepracował jako striptizer tylko jeden wieczór! Według aktora, była to całkowita katastrofa, ponieważ wśród publiczności zauważył swoją matkę i siostrę. Zarobił trochę pieniędzy, ale nie odważył się tego powtórzyć.

5/7
Copyright @East News
5/7

Lady Gaga

„Nosiłam czarną skórę i tańczyłam do Black Sabbath i Guns’N’Roses”, wspomina artystka. „W tamtych czasach były w moim życiu narkotyki... Nie jestem z tego dumna”. Lady Gaga nie żałuje swojego doświadczenia: „Zrozumiałam, czym jest wolność osobista i zyskałam pewność siebie”.

6/7
Copyright @Getty Images
6/7

Chris Pratt

Początkujący aktor pracował w myjni, był kelnerem, kasjerem... A potem zaczął rozbierać się w rytm muzyki. W wieku 18 lat występował na prywatnych wieczorach panieńskich, ale umiejętności amatorskie nie wystarczyły, aby otrzymać stałą posadę. Na szczęście, udało mu się zrobić karierę.

7/7
Copyright @Pap Nation / SplashNews.com/East News
7/7

Cardi B

Cardi B zaczęła tańczyć, kiedy miała 19 lat. Ukrywała przed rodzicami swoje źródło dochodu, mówiąc, że pracuje jako nocna niania. Kilka lat później artystka wzięła udział w reality show „Love & Hip Hop: New York”, na dobre zostawiła striptease i zaczęła rapować.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.