ZE ŚWIATA FOTOGRAFII

Jak zmieniały się gwiazdy? Fotomontaże holenderskiego artysty podbijają sieć!

Zobacz niesamowitą metamorfozę Jacksona, Gagi czy Julii Roberts

Olga Figaszewska 9 lutego 2019 19:55

W ostatnim czasie Instagram opanowała moda #10YearsChallenge!  Ale projekt holenderskiego artysty jest zdecydowanie lepszy! Zastanawiałeś się, co by było, gdybyś mógł cofnąć czas, by zapozować do jednej fotografii z młodszą wersją siebie? On to zrobił! Ard Gelinck wykorzystał swój talent i Photoshopa do tego, by stworzyć wyjątkową fotograficzną serię! Jeśli jesteście ciekawi, jak zmieniały się gwiazdy na przestrzeni lat, to coś dla Ciebie.

„Kiedyś i dziś” - projekt Arda Gelincka

Tom Hanks, Madonna, Britney Spears czy Julia Roberts... Jak wyglądali w przeszłości, a jak dziś? Ard Gelinck od pewnego czasu publikuje w sieci metamorfozy kultowych postaci! Prace artysty szturmem podbijają serca internautów na całym świecie! Ard przedstawia na jednej fotografii portrety gwiazd z różnych okresów ich życia: dzieciństwa, czasów młodości i tych najbardziej aktualnych. Czasem trudno uwierzyć, że zdjęcie jest po prostu fotomontażem! 

W naszej galerii zobaczysz część prac holenderskiego artysty, którymi zdobył sobie uznanie internautów!  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!