Tego od pary wymagają najnowsze plany piłkarza

Rafał Kowalski 24 lipca 2018 08:50

Chyba nie tak miała wyglądać współpraca Grzegorza Krychowiaka z francuskiem klubem Paris Saint-Germain... Od kiedy piłkarz trafił tam w 2016 roku po udanym Euro, udało mu się być tylko na 19 meczach i to w większości w roli rezerwowego. To właśnie dlatego poprzedni sezon gwiazdor naszej reprezentacji spędził w angielskim West Bromwich Albion. Teraz, choć Krychowiak wciąż należy do paryskiego klubu, wypożyczyć go chce aktualny mistrz Rosji!

Czy Grzegorz Krychowiak przeprowadzi się do Moskwy?

Jeszcze kilka dni temu o tym, że Grzegorz Krychowiak przejdzie do rosyjskiego Lokomotivu Moskwa jedynie spekulowano. Dziś ta informacja jest już niemal pewna. „Jeżeli nie stanie się nic nieprzewidzianego, Krychowiak w przyszłym sezonie zagra w Lokomotiwie. Testy medyczne w przyszłym tygodniu”, oznajmił na Twitterze dziennikarz RMC Sport, Loic Tanzi.

Według wielu źródeł, umowa między paryskim i moskiewskim klubem będzie polegała na tak zwanym wypożyczeniu piłkarza. Jeśli jednak Krychowiak się sprawdzi i okaże wartościowym zawodnikiem, to aktualny mistrz Rosji będzie miał prawo pierwokupu zawodnika. Szacuje się, że władze moskiewskiego klubu będą musieli zapłacić za niego około 10 milionów euro przy transferze definitywnym.

Jeśli faktycznie dojdzie do transferu to niemal pewne jest, że piłkarz wraz z ukochaną Celią Jaunat przeprowadzą się do Moskwy. A to oznacza, że będą sąsiadami z Maciejem Rybusem i jego ukochaną... Czy między paniami dojdzie do starcia o tytuł najpiękniejszej polskiej WAGs w Rosji? Czas pokaże!  

1/5
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Copyright @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
1/5

 Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak zamieszkają w Rosji?

2/5
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Copyright @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
2/5

Piłkarz zmieni klub

3/5
Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
Copyright @Instagram @celiajaunat
3/5

 Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak zamieszkają w Rosji?

4/5
Grzegorz Krychowiak i Adam Nawałka
Copyright @instagram@grzegorz.krychowiak
4/5

Piłkarz zmieni klub

5/5
Grzegorz Krychowiak, mecz Polska - Kolumbia
Copyright @East News
5/5

Teraz będzie grał dla Rosji

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.