O NICH JEST GŁOŚNO

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat zamieszkają w Rosji?! Wszystko na to wskazuje...

Tego od pary wymagają najnowsze plany piłkarza

Rafał Kowalski 24 lipca 2018 08:50

Chyba nie tak miała wyglądać współpraca Grzegorza Krychowiaka z francuskiem klubem Paris Saint-Germain... Od kiedy piłkarz trafił tam w 2016 roku po udanym Euro, udało mu się być tylko na 19 meczach i to w większości w roli rezerwowego. To właśnie dlatego poprzedni sezon gwiazdor naszej reprezentacji spędził w angielskim West Bromwich Albion. Teraz, choć Krychowiak wciąż należy do paryskiego klubu, wypożyczyć go chce aktualny mistrz Rosji!

Czy Grzegorz Krychowiak przeprowadzi się do Moskwy?

Jeszcze kilka dni temu o tym, że Grzegorz Krychowiak przejdzie do rosyjskiego Lokomotivu Moskwa jedynie spekulowano. Dziś ta informacja jest już niemal pewna. „Jeżeli nie stanie się nic nieprzewidzianego, Krychowiak w przyszłym sezonie zagra w Lokomotiwie. Testy medyczne w przyszłym tygodniu”, oznajmił na Twitterze dziennikarz RMC Sport, Loic Tanzi.

Według wielu źródeł, umowa między paryskim i moskiewskim klubem będzie polegała na tak zwanym wypożyczeniu piłkarza. Jeśli jednak Krychowiak się sprawdzi i okaże wartościowym zawodnikiem, to aktualny mistrz Rosji będzie miał prawo pierwokupu zawodnika. Szacuje się, że władze moskiewskiego klubu będą musieli zapłacić za niego około 10 milionów euro przy transferze definitywnym.

Jeśli faktycznie dojdzie do transferu to niemal pewne jest, że piłkarz wraz z ukochaną Celią Jaunat przeprowadzą się do Moskwy. A to oznacza, że będą sąsiadami z Maciejem Rybusem i jego ukochaną... Czy między paniami dojdzie do starcia o tytuł najpiękniejszej polskiej WAGs w Rosji? Czas pokaże!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.