Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka 

Grób na warszawskich Powązkach odwiedzą tłumy

Redakcja VIVA! 14 sierpnia 2020 20:51
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Osiemnastego sierpnia mija rok od tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno, w którym zginał słynny producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak. Do dziś trudno pogodzić się z jego stratą…

Grób Piotra Woźniaka-Staraka

Prochy producenta zostały złożone w rodzinnej posiadłości w Fuledzie niedaleko jeziora Kisajno. Jednak zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, ciała zmarłych nie mogą być grzebane poza cmentarzem. W tej sprawie toczy się postępowanie. Niedawno media informowały, że na Powązkach w Warszawie pojawił się nagrobek Piotra Woźniaka-Staraka.  Czy to symboliczna mogiła? 

„Nie pojawiły się informacje o tym, by szczątki miały zostać przeniesione z Mazur do innego grobu", mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie Olgierd Dąbrowski-Żegalski [cytat za Super Expressem].

Jak podaje dziennik z grobu na warszawskich Powązkach zniknęły cięte kwiaty i różane serce. 

,,Wyróżnia się na tle pozostałych. Widać na nim świeżą trawę oraz warkocz z żywych roślin. (...) Dziś z tamtego widoku pozostał jedynie kamień pełniący funkcję tablicy nagrobnej", pisze Super Express. 

Wiele osób z pewnością odwiedzi to miejsceby zapalić symboliczny znicz i pomodlić się w pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.  

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Piotr Woźniak-Starak, grób Piotra Woźniaka-Staraka w Warszawie
Fot. Piotr Molecki/East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.