Arkana
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Grażyna Wolszczak zawsze wygląda pięknie i młodo. Nam zdradziła swój sekret!

AS 12 czerwca 2017 06:00
Arkana
Fot. Materiały prasowe
Czy czas da się zatrzymać? Pomimo że każdy z nas chciałby, aby odpowiedź na to pytanie brzmiało „tak”, wszyscy wiemy, że to niemożliwe. Na szczęście są inne sposoby, aby czas zaczął działać na naszą korzyść.
 
Swoim sekretem na piękny i młody wygląd podzieliła się z nami aktorka Grażyna Wolszczak.
Kosmetologia, ta profesjonalna, ukierunkowana na autentyczną odnowę skóry to dla wielu osób szansa na poprawę wyglądu, a co za tym idzie na zwalczenie kompleksów i podniesienie pewności siebie – mówi Grażyna Wolszczak. – Produkty tworzone z myślą o tym, by faktycznie podkreślać naturalne piękno, pielęgnować to fantastyczna sprawa, marzenie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn.
 
Takie właśnie jest nowa linia specjalistycznych dermokosmetyków Arkana – PRP-like Therapy MD estetic, którą aktorka pokochała tak bardzo, że nie wahała się, gdy zaproponowano jej zostanie ambasadorką tej polskiej marki.
Jako kobieta, która chce się czuć i wyglądać młodo – wiem, że warto, by i inni dowiedzieli się, że takie wartościowe i dobrej jakości kosmetyki istnieją na wyciągnięcie ręki – tłumaczy aktorka.
 
To jednak nie jedyny pozytywny aspekt, który Grażyna Wolszczak widzi w marce Arkana:
Doceniam również, że Arkana to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka, która faktycznie skupiona jest na potrzebach swoich klientów. Świadczą o tym składy kosmetyków, dbałość o szczegóły – jak chociażby przyjemna w stosowaniu konsystencja czy praktyczne i eleganckie opakowania – dodaje.
 

 

Medycyna regeneracyjna – czy warto?

 
Ostatnio jedną z najpopularniejszych metod w medycynie estetycznej jest medycyna regeneracyjna. Sposób ten hamuje oznaki starzenia się skóry dzięki osoczu bogatopłytkowym.
 
Jeśli nie mówi Wam to zbyt wiele, wystarczy, że wytłumaczymy to prościej – „wampirzy lifting”. Ostatnio coraz częściej widzimy, że polskie i zagraniczne gwiazdy decydują się na ostrzykiwanie twarzy własną krwią. Niestety, zabieg ten jest bardzo kosztowny, inwazyjny i bolesny.
 
Dyskomfort „wampirzego” zabiegu nie oznacza jednak, że musisz porzucić marzenie o pięknym i młodym wyglądzie. Okazuje się, że kosmetolodzy z Działu Badań i Rozwoju Arkana opracowali linię produktów, które dadzą Ci efekty zbliżone do tego po „wapmirzym liftingu” – kurację PRP-like Therapy MD estetic.
 
Wszystko dzięki cudownej mocy podwójnych peptydów.
 

Peptydy – eliksir młodości

 
Kluczem do sukcesu jest wykorzystanie składników aktywnych, które działają jak substancje pochodzenia naturalnego i zapewnią regenerujący efekt PRP-like. Marce Arkana udało się opracować idealną formułę odmłodzenia i odbudowy cery: połączenie peptydów W3 i GHK-Cu.
 
Pierwszy z nich – W3 – regeneruje skórę i hamuje procesy starzenia się oraz chroni przed zaburzeniami pigmentacji. Drugi – GHK-Cu stymuluje procesy naprawcze tkanek organizmu człowieka oraz odgrywa ważną rolę w procesie syntezy kolagenu i elastyny. To jednak nie wszystko: chroni także DNA komórek przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz wolnych rodników.
 

Dwa kroki do młodości

 
Aby duet peptydów PRP-like Therapy MD estetic był w 100% skuteczny, musisz połączyć swoją pielęgnację w kolejny duet: profesjonalny zabieg kosmetyczny plus regularna domowa pielęgnacja. Takie połączenie pozwoli Ci kompleksowo zadbać o skórę i widocznie odmłodzić cerę: uniknąć powstawania kolejnych zmarszczek oraz spłycić te istniejące.
 
Co czeka Cię w gabinecie kosmetycznym?
 
Podczas zabiegu specjalista zaczyna od dokładnego oczyszczenia skóry, po którym przychodzi czas na stemplowanie – aplikację PRP serum za pomocą specjalnego stempla Frax Stamp – narzędzia przeznaczonego do profesjonalnego, frakcyjnego stemplowania skóry. Kolejna faza zabiegu to maska na płacie PRP Mask, która imituje ludzką skórę i idealnie przylega do twarzy, a substancje aktywne zawarte w niej wnikają do głębszych warstw skóry. Na koniec kosmetolog aplikuje jeszcze PRP Elixir w okolice oczu oraz PRP Rejuvenator na pozostałe partie twarzy i szyję.
 
Gabinety, które oferują zabiegi z wykorzystaniem produktów marki Arkana znajdziesz na www.arkana.pl/gabinety. Wpisz w wyszukiwarkę swoje miasto i znajdź gabinet w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji.
 
Aby efekt po zabiegu był zadowalający i trwały, trzeba wykonać drugi krok – zająć się domową pielęgnacją przy użyciu kosmetyków z linii PRP-like Therapy MD estetic w domu. Pełen komplet kosmetyków – PRP Rejuvenator, PRP Elixir, PRP Mask oraz FRAX Stamp (z igłami 0,5 mm) – stosowany regularnie sprawi, że skóra faktycznie będzie wyglądała piękniej i młodziej.
 

Schwarzkopf BLONDME

 
~~~

Kosmetyki Arkana z linii PRP-like Therapy MD estetic znajdziesz w autorskich salonach kosmetycznych (pełną listę znajdziesz tutaj: www.arkana.pl/gabinety) oraz w sklepie internetowym www.sklep.arkana.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.