Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008, main topic
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

„Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia”. Edyta Górniak w poruszającym wpisie żegna swoją fankę

Olga Figaszewska 5 czerwca 2017 19:45
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008, main topic
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak podzieliła się ze swoimi fanami przykrą wiadomością. Informacja o śmierci jednej z fanek piosenkarki poruszyła internautów.

 

Zobacz też: Powstanie reality show o Edycie Górniak i Joannie Krupie! Wiemy, kto zostanie producentem programu

 

Edyta Górniak prosi o modlitwę za Weronikę

 

Weronika należała do fanclubu Edyty Górniak. Była najbardziej aktywną osobą, udzielającą się we ich grupie. Odeszła w wieku 22 lat. Gdy piosenkarka dowiedziała się o jej śmierci, opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis wraz ze zdjęciem. Edyta Górniak jest silnie związana ze swoimi fanami, którzy pomogli jej w wielu trudnych życiowych momentach. Okazali się być niezastąpionym wsparciem diwy, chociażby wtedy, gdy Allan przebywał w szpitalu. Piosenkarka często spotyka się ze swoimi wielbicielami, organizuje  dla nich niespodzianki, razem spędzają czas przed koncertami, a dzięki mediom społecznościowym pozostają w stałym kontakcie.  Traktuje ich jak rodzinę. Śmierć Weroniki jest dla Edyty Górniak ogromnym szokiem.

 

Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia.. Słońce moje, DLACZEGO ?? Byliśmy tu dla Ciebie. Na wyciągnięcie ręki. Kochamy przecież... Czy nie czułaś się tulona ? Tyle spotkań, tyle wspólnych radości, tyle wzruszeń, podróży, tortów, muzyki, wygłupów, rozmów. I Ty - taka Piękna!! Ambitna. Skromna. Boże Jedyny.. Nie przyjmuję tego Weroniu. Nie przyjmuję..”, napisała Edyta Górniak.

 

 

 

 

Na Facebooku, piosenkarka zaapelowała do wszystkich o modlitwę: „Bardzo, bardzo proszę was o modlitwę za Weronikę. Straciliśmy ją… Przesyłam wszystkie moje siły dla jej rodziców i przyjaciół. Przepraszam, nie jestem w stanie napisać więcej”.  

 

Fani również są głęboko poruszeni zaistniałą sytuacją:

Tak trudno w to uwierzyć.. trudno cokolwiel pisać😞💔

Pani Edyto♥, odpowiedź, która mogłaby nas usatysfakcjonować, po tej stronie życia nie przyjdzie, a ta, która mogłaby przyjść, nigdy nas nie usatysfakcjonuje... Ciężko znaleźć właściwe słowa w momentach takich jak ten...

 

 

🖤 Przecież jesteśmy Rodziną ...

Post udostępniony przez Edyta Gorniak (@edytagorniak)

 

 

Nie wiadomo, czy medialne doniesienia o samobójstwie Weroniki są prawdziwe. Przyczyny śmierci bada policja.

 

Polecamy też: Nowa przyjaźń w show-biznesie! Co połączyło Edytę Górniak i Joannę Krupę?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.