Księżna Kate i książę William zaręczyny
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Gorące zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate – sprawdź co wyciekło do prasy

Dlaczego pałac usiłował ukryć intymne fotografie?

Aleksandra Andrzejak 2 lutego 2021 17:44
Księżna Kate i książę William zaręczyny
Fot. Getty Images

Kontrowersyjne zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate wyciekły do prasy. Choć ich życie może wydawać się iście królewskie, historia tej znajomości nie zawsze przypominała bajkę. Poznali się w 2001 roku, wpadając na siebie na klatce schodowej szkockiego Uniwersytetu St Andrews. Rozstali się po czterech latach. Pokonali kryzys i wrócili do siebie. W kwietniu będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu, a kontrowersje wokół ich związku to niezmiennie kalejdoskop.

Wyciekły intymne zdjęcia Kate i Williama 

Zrobione w 2009 roku zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama podczas ich tajnego spotkania w The Potting Shed Pub w Crudwell w Anglii ujrzały światło dzienne. Opublikował je australijski tabloid „New Idea”. Pałac usiłował ukryć zdjęcia, ponieważ protokół królewski stanowi o niestosowności okazywania uczuć publicznie. Mimo to, tamtej nocy książę William dał się porwać uczuciom.

Na zdjęciach widzimy parę w czułych objęciach. Byli wówczas w szampańskich nastrojach, zaś uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Na jednym z ujęć syn Diany i Karola składa na ustach ukochanej namiętny pocałunek. Fani są zachwyceni opublikowanymi fotografiami!

gorace zdjecia kate i williama

Kryzys w związku Kate i Williama

Kontrowersje wokół zdjęć potęguje fakt, że były to pierwsze wspólne fotografie pary po powrocie do siebie, po uprzednim rozstaniu. Wokół ich relacji wybuchł wtedy skandal. William i Kate poznali się podczas studiów na Uniwersytecie St Andrews, kiedy wpadli na siebie na klatce schodowej. Po czterech latach doszło do rozstania. Niedługo po nim książę został przyłapany i sfotografowany podczas imprezowania z innymi dziewczynami. Para jednak pokonała kryzys, a w kwietniu tego roku minie 10 lat od ich ślubu. Wychowują wspólnie trójkę dzieci: George'a, Charlotte i Louisa.

Pałac z pewnością liczył na inny prezent z okazji rocznicy niż kolejny skandal...  

Księżna Kate, książę William, George, Charlotte, Louis
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?