Jacek Szawioła Google Box
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Charyzmatyczny bohater programu Googlebox Jacek Szawioła został pobity na ulicy!

Opublikował drastyczne nagranie...

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 10:28
Jacek Szawioła Google Box
Fot. Instagram

Fryzjer znany z programu Googlebox, Jacek Szawioła został napadnięty. „Tak wygląda wolność w naszym kraju”, mówi zakrwawiony na drastycznym nagraniu, które opublikował na swoim Instagramie. Widać na nim liczne obrażenia na jego twarzy...

Googlebox: Jacek Szawioła został pobity

Jacek Szawioła to jedna z gwiazd programu Gogglebox, w którym bohaterowie komentują różne programy rozrywkowe. Na swoim profilu na Instagramie celebryta poinformował właśnie, że został pobity. W oficjalnym oświadczeniu napisał, że sprawę zgłasza do prokuratury. Drastyczne nagranie pokazuje, że Jacek Szawioła doznał licznych obrażeń ciała. Jak sam przyznaje, jego rekonwalescencja z pewnością będzie długa: „Tak wygląda wolność w naszym kraju”, mówi wprost w pierwszym nagraniu. 

W kolejnym wymienia, z czym się teraz zmaga: „Twarz mam jeszcze nie spuchniętą, usta trochę rozcięte, nos bardziej krzywy niż zwykle...”. Niektórzy internauci stwierdzili, że charyzmatyczny bohater programu TTV sam sprowokował bójkę, bo „obnosił się publicznie ze swoją homoseksualnością”. 

Jacek Szawioła poruszony dyskusją pod swoim filmikiem ostro odpowiedział na krytykę internautów: „Zanim napiszesz mi czy spódniczka była za krótka, czy że ja coś źle powiedziałem, czy że nie powinienem się obnosić, powiem ci: pier*ol się! Przemoc jest zawsze przemocą. I nikt na to nie zasługuje”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.