Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan często wykonuje ten jeden gest. Wiemy, co oznacza!

Sekret zdradziła ekspertka od mowy ciała

Gabriela Czernecka 9 sierpnia 2019 08:25
Meghan Markle
Fot. East News

Zauważyliście, że księżna Meghan często wykonuje ten gest? Od kiedy została księżną Sussex nie schodzi z pierwszych stron gazet. Nic więc dziwnego, że każde doniesienie na jej temat wzbudza takie zainteresowanie mediów. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że Meghan często składa dłonie, a następnie przykłada je do podbródka. I choć taki gest w wielu sytuacjach wydaje się całkowicie naturalny, okazuje się, że może wiele oznaczać!

Gest księżnej Meghan 

Ciekawostki na temat brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak było choćby w przypadku informacji dotyczącej tego, dlaczego Meghan nosi za duże buty czy jaki jest ulubiony zapach księżnej Kate. Teraz na jaw wyszło, dlaczego księżna Sussex nieustannie składa dłonie, a następnie przykłada je do podbródka. 

Wydawałoby się, że to naturalny i kompletnie niewinny gest, a tymczasem okazuje się, że może wiele oznaczać. Judi James, specjalistka od mowy ciała, rozszyfrowała, co oznacza ten konkretny gest. Żona księcia Harry'ego komunikuje w ten sposób, że...jest szczęśliwa. „Można by stwierdzić, że jej gest jest wyrazem podniecenia nowym statutem. Taki ruch dłoni widzi się często u dzieci grających w filmach i reklamach. Jest więc raczej teatralny”, komentuje w rozmowie z Fabulous Digital.

Zdaniem wielu, Meghan wciąż nie dowierza, że znalazła się w rodzinie królewskiej. Swym gestem ma komunikować, że cieszy się z tego, w jakim miejscu się znajduje i okazuje tę radość właśnie w ten sposób. Zwróciliście na to uwagę?  

Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle, biżuteria Meghan markle, co oznacza?
Fot. East News

księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…