Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan często wykonuje ten jeden gest. Wiemy, co oznacza!

Sekret zdradziła ekspertka od mowy ciała

Gabriela Czernecka 9 sierpnia 2019 08:25
Meghan Markle
Fot. East News

Zauważyliście, że księżna Meghan często wykonuje ten gest? Od kiedy została księżną Sussex nie schodzi z pierwszych stron gazet. Nic więc dziwnego, że każde doniesienie na jej temat wzbudza takie zainteresowanie mediów. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że Meghan często składa dłonie, a następnie przykłada je do podbródka. I choć taki gest w wielu sytuacjach wydaje się całkowicie naturalny, okazuje się, że może wiele oznaczać!

Gest księżnej Meghan 

Ciekawostki na temat brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak było choćby w przypadku informacji dotyczącej tego, dlaczego Meghan nosi za duże buty czy jaki jest ulubiony zapach księżnej Kate. Teraz na jaw wyszło, dlaczego księżna Sussex nieustannie składa dłonie, a następnie przykłada je do podbródka. 

Wydawałoby się, że to naturalny i kompletnie niewinny gest, a tymczasem okazuje się, że może wiele oznaczać. Judi James, specjalistka od mowy ciała, rozszyfrowała, co oznacza ten konkretny gest. Żona księcia Harry'ego komunikuje w ten sposób, że...jest szczęśliwa. „Można by stwierdzić, że jej gest jest wyrazem podniecenia nowym statutem. Taki ruch dłoni widzi się często u dzieci grających w filmach i reklamach. Jest więc raczej teatralny”, komentuje w rozmowie z Fabulous Digital.

Zdaniem wielu, Meghan wciąż nie dowierza, że znalazła się w rodzinie królewskiej. Swym gestem ma komunikować, że cieszy się z tego, w jakim miejscu się znajduje i okazuje tę radość właśnie w ten sposób. Zwróciliście na to uwagę?  

Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Meghan Markle, biżuteria Meghan markle, co oznacza?
Fot. East News

księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?