ZE ŚWIATA SPORTU

„Bóg wie, że świat futbolu należy do ciebie”. Ukochana Ronaldo w poruszającym wpisie! 

Po trzecim golu Cristiano, nie była w stanie powstrzymać łez…

Gabriela Czernecka 13 marca 2019 14:56
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Ten mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Cristiano Ronaldo zapamięta na długo! Juventus Turyn pokonał Atletico Madryt 3:0. Georgina Rodriguez, partnerka Ronaldo, po jego trzecim gole dla Juventusu nie była w stanie powstrzymać łez. Zdjęcia płaczącej Georginy i wzruszonego i gorąco kibicującego Cristiano Juniora obiegły świat. Ukochana piłkarza zamieściła teraz w sieci emocjonalny post. Co napisała?

Georgina Rodriguez o Cristiano Ronaldo

Na trybunach podczas meczu Juventus Turyn kontra Atletico Madryt nie mogło zabraknąć Georginy Rodriguez, która z zapartym tchem śledziła akcję na boisku. U jej boku równie rozemocjonowany ruchy ojca bacznie obserwował Cristiano Ronaldo Junior. Faktycznie, to, co działo się na murawie można nazwać prawdziwym widowiskiem. Nic dziwnego, że gdy Ronaldo strzelił trzeciego gola, Georgina nie powstrzymywała łez, a Junior wiwatował i dumny nie odrywał wzroku od taty. 

Dziś Georgina Rodriguez zamieściła w sieci wymowny wpis. Ukochana Ronaldo skomentowała w nim ostanie wydarzenia i zaznaczyła, że wtorkowego sukcesu, strzelenia hat tricka, byłej gwieździe Realu Madryt nikt nie odbierze: „Tego 3:0 nikt ci nie zabierze”, zaczyna swój wpis.

„Zasługujesz na to, nie przez 3 gole strzelone tej nocy. Zasługujesz na to za twoje poświęcenie, za to co wnosisz do klubu, w którym grasz. Jesteś motorem napędowym dla swoich kolegów, trenera i dla wszystkich. Podziwiamy Cię i wspieramy każdego dnia. Karma istnieje. Bóg to wie, Bóg ci to daje, ponieważ świat futbolu należy do ciebie. Kochamy cię. Cristianito, Mateo, Eva, Alana Georgina”, podpisała zdjęcie swojego ukochanego z dzieciństwa.

Wszystko wskazuje na to, że Georginy Rodriguez nie przeraziły nawet ostatnie problemy Portugalczyka (dwie kobiety oskarżyły go o gwałt). Partnerka piłkarza towarzyszyła mu niedawno podczas rozprawy sądowej w sprawie dotyczącej podatków. Na trybunach podczas jednego z najważniejszych meczów również nie mogło jej zabraknąć. Jak widać, jest dla gwiazdy Juventusu Turyn największym wsparciem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.