Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez jednej rzeczy wstydziła się na początku związku z Cristiano Ronaldo!

Jakiej?

Sabina Zięba 16 czerwca 2020 11:00
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgina Rodriguez na okładce sportowego magazynu! Partnerka Cristiano Ronaldo poszła w ślady jednego z najpopularniejszych piłkarzy świata i postanowiła intensywnie zadbać o swoją sylwetkę. W czerwcowym wydaniu Women's Health odsłoniła nie tylko figurę, lecz wyjawiła także, czego wstydziła się na początku związku ze znanym sportowcem. Będziecie zaskoczeni!

Georgina Rodriguez o wstydzie w związku z Ronaldo

Gdy w 2016 roku Georgina poznała się z Ronaldo, była jedynie skromną pracownicą butiku domu mody Gucci w Madrycie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Choć już wtedy była piękną kobietą, miała pewne kompleksy. Okazuje się, że na początku związku z piłkarzem miała opory przed pójściem w jego towarzystwie... na siłownię!

W najnowszym wywiadzie wyznała, że bała się ćwiczyć z Cristiano Ronaldo ze względu na jego status „wybitnego sportowca”. Dopiero po jakimś czasie przekonała się do chodzenia z nim na siłownię, ciesząc się, że ma przy sobie „najlepszego nauczyciela”. Powiedziała: „Początkowo wstydziłam się ćwiczyć z Cristiano. Wyobraź sobie, że muszę trenować na tej samej przestrzeni co Cristiano... Potem przywykłam do ćwiczenia w domu, kiedy zaczął trenować w swoim klubie, żebyśmy mogli spędzać więcej czasu, jak z niego wraca”.

Z biegiem czasu to właśnie zdolny piłkarz stał się jej największą motywacją oraz inspiracją. Georgina Rodriguez z podziwem dodała: „Cristiano trenuje rano i po południu, jest wybitnym sportowcem, to niesamowite, jak się koncentruje i poświęca swojej pasji do piłki nożnej”.

Zobaczcie jej zgrabną sylwetkę! Myślicie, że wysportowaniem już dorównuje znanemu partnerowi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.