Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez jednej rzeczy wstydziła się na początku związku z Cristiano Ronaldo!

Jakiej?

Sabina Zięba 16 czerwca 2020 11:00
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgina Rodriguez na okładce sportowego magazynu! Partnerka Cristiano Ronaldo poszła w ślady jednego z najpopularniejszych piłkarzy świata i postanowiła intensywnie zadbać o swoją sylwetkę. W czerwcowym wydaniu Women's Health odsłoniła nie tylko figurę, lecz wyjawiła także, czego wstydziła się na początku związku ze znanym sportowcem. Będziecie zaskoczeni!

Georgina Rodriguez o wstydzie w związku z Ronaldo

Gdy w 2016 roku Georgina poznała się z Ronaldo, była jedynie skromną pracownicą butiku domu mody Gucci w Madrycie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Choć już wtedy była piękną kobietą, miała pewne kompleksy. Okazuje się, że na początku związku z piłkarzem miała opory przed pójściem w jego towarzystwie... na siłownię!

W najnowszym wywiadzie wyznała, że bała się ćwiczyć z Cristiano Ronaldo ze względu na jego status „wybitnego sportowca”. Dopiero po jakimś czasie przekonała się do chodzenia z nim na siłownię, ciesząc się, że ma przy sobie „najlepszego nauczyciela”. Powiedziała: „Początkowo wstydziłam się ćwiczyć z Cristiano. Wyobraź sobie, że muszę trenować na tej samej przestrzeni co Cristiano... Potem przywykłam do ćwiczenia w domu, kiedy zaczął trenować w swoim klubie, żebyśmy mogli spędzać więcej czasu, jak z niego wraca”.

Z biegiem czasu to właśnie zdolny piłkarz stał się jej największą motywacją oraz inspiracją. Georgina Rodriguez z podziwem dodała: „Cristiano trenuje rano i po południu, jest wybitnym sportowcem, to niesamowite, jak się koncentruje i poświęca swojej pasji do piłki nożnej”.

Zobaczcie jej zgrabną sylwetkę! Myślicie, że wysportowaniem już dorównuje znanemu partnerowi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.