George Clooney
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

George Clooney drży o zdrowie synka. Wszystko przez pandemię

„To był kiepski rok dla wszystkich. Zaczęło się źle”

Olga Figaszewska 15 grudnia 2020 07:49
George Clooney
Fot. Rex Features/East News

George Clooney obawia się o zdrowie synka. Od wybuchu pandemii wraz z żoną i dziećmi: Aleksandrem i Ellą nie wyjeżdżają ze swojej posiadłości. Co jeszcze zdradził w wywiadzie dla The Guardian?

George Clooney troszczy się o zdrowie synka

U jednego z bliźniąt, trzyletniego Aleksandra zdiagnozowano astmę. George Clooney i jego żona, Amal starają się chronić swoją pociechę przed zakażeniem koronawirusem. To dlatego nie opuszczają swojej rezydencji.

,,Możemy chodzić na zewnątrz, co jest nie do przecenienia w obecnym czasie… To był kiepski rok dla wszystkich. Zaczęło się źle i źle działało przez cały rok”, mówił aktor.

Ze względu na zdrowie synka gwiazdor zachowuje wszelkie środki ostrożności. „Mój syn ma astmę. Mówią, że Covid-19 nie jest taki zły dla młodych ludzi. Ale czy o tym wiemy? Nie wiemy jeszcze nic jeśli chodzi o długofalowe skutki choroby”, wyznał w wywiadzie dla The Guardian

Aktor zauważa także plusy w tej trudnej sytuacji. Spędza wiele czasu z żoną i dziećmi. Może im poświęcić swoją całą uwagę.

„Nie ma nic fajniejszego niż siedzenie rano z moimi dziećmi śpiewającymi po włosku. Robię wtedy dla nich śniadanie. Podjąłem dobrą decyzję wybierając Amal. We dwoje, każdego wieczoru jemy razem kolację. Nigdy nie zabrakło nam rozmów. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i nie moglibyśmy czuć się bardziej szczęśliwie”, mówił.

„To był kiepski rok. Tak. Ale przejdziemy przez to. Wierzę w to całym sercem", dodał.    

George Clooney
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.