Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy pierwsze szczegóły nowej edycji Big Brothera! Będą zmiany w formule show...

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutuje jako prowadząca?

Rafał Kowalski 11 lutego 2019 12:00
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Telewizja TVN sięgnęła po sprawdzony zabieg i zdecydowała się powrócić do formatu, który kilkanaście lat temu był krajowym hitem. Big Brother znów pojawi się na ekranach telewizorów i wszystko wskazuje na to, że i tym razem fanów show nie zabraknie. Widzowie będą mogli śledzić poczynania uczestników aż 5 razy dziennie! Gdzie i od kiedy? Znamy odpowiedzi.

Data emisji Big Brothera. Gdzie oglądać?

Pierwsze wydanie programu zostanie wyemitowane 17 marca o godzinie 20:00 w TVN7. W dwugodzinnym odcinku na żywo prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak zostanie zaprezentowany materiał z powstawania domu Wielkiego Brata. Ponadto poznamy wszystkich 15 uczestników oraz resztę gospodarzy show. Walka o główną nagrodę potrwa aż 98 dni. Finał na żywo zaplanowany jest na 16 czerwca.

Wcześniej, od poniedziałku do piątku każdego tygodnia na antenie TVN7, aż 5 razy pojawi się odcinek Big Brothera. Główne godzinne wydanie będzie prezentowane od godziny 20. Poza nim widzowie obejrzą też odcinek extra o 23.15 oraz trzy wejścia na żywo w ciągu dnia, których zadaniem będzie nawiązanie interakcji między uczestnikami a publicznością.

Na tę chwilę produkcja zapowiedziała mini odcinki o 9.50 (Big Brother – Pobudka), 13.35 (Popołudnie) i 16.40 (Podwieczorek). Z kolei w niedziele wieczorem, tak jak kilkanaście lat temu, w trakcie odcinków na żywo będą odchodzić z domu kolejni uczestnicy show.

Co zmieni się w nowym Big Brotherze?

Producenci Big Brothera zapowiedzieli, że pierwszy raz w historii polskiej edycji program nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym, a prawdziwym wolnostojącym domu, w którym zostanie zainstalowanych mnóstwo kamer.

Prawdopodobnie kolejną zmianą będzie fakt, że w trakcie trwania programu to widzowie zadecydują, kto dołączy do domu Wielkiego Brata. Reszta pozostanie taka, jaką pamiętamy sprzed lat. Każdego tygodnia mieszkańcy domu będą otrzymywać tematyczne zadania za wykonanie których będą mogli wygrać przywileje dla siebie – alkohol, papierosy itd..

Do udziału w powracającym show zgłosiło się aż 12 tysięcy osób. Ostatnie castingi ciągle trwają. Kto ostatecznie znajdzie się w programie? Gwiazdy, a może zwykli obywatele? Tego dowiemy się najpóźniej 17 marca. Już nie możemy się doczekać. Będziecie oglądać? 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Uczestnicy 1. edycji Big Brothera

Big Brother
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?