Botoks, main topic
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Powstał serial na podstawie „Botoksu’’ Patryka Vegi! Wiemy, gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć

Damian Duda 3 stycznia 2018 07:20
Botoks, main topic
Fot. Materiały prasowe

Na podstawie kinowego hitu, którym bezwątpienia można nazwać „Botoks’’ Patryka Vegi, powstał serial. Gdzie i kiedy odbędzie się pierwszy odcinek „Botoksu’’? Kto wystąpi w nowej produkcji popularnego reżysera? Znamy odpowiedź!

Zobacz też: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

Serial „Botoks’’ — kiedy i gdzie oglądać

Patryk Vega przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich fanów. Reżyser wyprodukował serial, który będzie poszerzeniem wątków filmowych, które widzowie mogli zobaczyć w kinie, oraz zobaczymy nowe sceny. Jak zapowiadają twórcy, w serialowej wersji nie zabraknie gwiazd: Olgi Bołądź, Agnieszki Dygant, Katarzyny Warnke czy Mariety Żukowskiej. Oficjalna premiera serialu odbędzie się 31 stycznia w serwisie Showmax.com. 

Patryk Vega broni „Botoksu’’

Reżyser musiał zmierzyć się z falą krytyki, która spadała na jego ostatni film. Vega miał na to wytłumaczenie. „Wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. »Botoks« jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem’’, stwierdził na Facebooku reżyser. W kontrowersyjnym wywiadzie, którego Vega udzielił TVP Info, podkreślił, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa religia. „Powinniśmy się szanować, bo jesteśmy najbardziej podzielonym społeczeństwem. Fanatyzm jest niewskazany. Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem. Czytam Pismo Święte, dwukrotnie w ciągu dnia się modlę, Biblia mówi mi, jak żyć (...) Jestem katolikiem, aborcja jest dla mnie czytelna, nie mam dylematów. Lekarki mówiły mi, że w przypadku biopunkcji nawet 12-tygodniowe dziecko ucieka przed igłą. A 22-tygodniowe dziecko, które jest abortowane, to normalny człowiek, który ma ręce, nogi i oczy. Ludzie pytali mnie, czemu wybrałem tak duże dziecko do pokazania w filmie, dopiero gdy pokazałem im, jak wygląda 22-tygodniowe dziecko, nie chcieli wierzyć, że tak wygląda (...) Nawet jeśli tylko jedna osoba zmieni zdanie i nie usunie dziecka, warto było go nakręcić’’, wyznał Vega. Czy wersja serialowa będzie równie mocna, co film? Przekonamy się za kilka tygodni. 

Zobacz też: „Co widział we mnie mój mąż? Nic, kut** nie ma oczu”, czyli „Kobiety Mafii” ujawniają twarze! Główne bohaterki na plakatach nowego filmu Patryka Vegi

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?