Botoks, main topic
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Powstał serial na podstawie „Botoksu’’ Patryka Vegi! Wiemy, gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć

Damian Duda 3 stycznia 2018 07:20
Botoks, main topic
Fot. Materiały prasowe

Na podstawie kinowego hitu, którym bezwątpienia można nazwać „Botoks’’ Patryka Vegi, powstał serial. Gdzie i kiedy odbędzie się pierwszy odcinek „Botoksu’’? Kto wystąpi w nowej produkcji popularnego reżysera? Znamy odpowiedź!

Zobacz też: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

Serial „Botoks’’ — kiedy i gdzie oglądać

Patryk Vega przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich fanów. Reżyser wyprodukował serial, który będzie poszerzeniem wątków filmowych, które widzowie mogli zobaczyć w kinie, oraz zobaczymy nowe sceny. Jak zapowiadają twórcy, w serialowej wersji nie zabraknie gwiazd: Olgi Bołądź, Agnieszki Dygant, Katarzyny Warnke czy Mariety Żukowskiej. Oficjalna premiera serialu odbędzie się 31 stycznia w serwisie Showmax.com. 

Patryk Vega broni „Botoksu’’

Reżyser musiał zmierzyć się z falą krytyki, która spadała na jego ostatni film. Vega miał na to wytłumaczenie. „Wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. »Botoks« jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem’’, stwierdził na Facebooku reżyser. W kontrowersyjnym wywiadzie, którego Vega udzielił TVP Info, podkreślił, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa religia. „Powinniśmy się szanować, bo jesteśmy najbardziej podzielonym społeczeństwem. Fanatyzm jest niewskazany. Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem. Czytam Pismo Święte, dwukrotnie w ciągu dnia się modlę, Biblia mówi mi, jak żyć (...) Jestem katolikiem, aborcja jest dla mnie czytelna, nie mam dylematów. Lekarki mówiły mi, że w przypadku biopunkcji nawet 12-tygodniowe dziecko ucieka przed igłą. A 22-tygodniowe dziecko, które jest abortowane, to normalny człowiek, który ma ręce, nogi i oczy. Ludzie pytali mnie, czemu wybrałem tak duże dziecko do pokazania w filmie, dopiero gdy pokazałem im, jak wygląda 22-tygodniowe dziecko, nie chcieli wierzyć, że tak wygląda (...) Nawet jeśli tylko jedna osoba zmieni zdanie i nie usunie dziecka, warto było go nakręcić’’, wyznał Vega. Czy wersja serialowa będzie równie mocna, co film? Przekonamy się za kilka tygodni. 

Zobacz też: „Co widział we mnie mój mąż? Nic, kut** nie ma oczu”, czyli „Kobiety Mafii” ujawniają twarze! Główne bohaterki na plakatach nowego filmu Patryka Vegi

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.