Z ŻYCIA GWIAZD

Doda pokazała wnętrze swojej garderoby! Tu nawet peruki mają swoją osobną półkę...

Jest naprawdę luksusowo

Rafał Kowalski 14 lipca 2019 17:56

Do tego, że Doda lubi przepych, nikogo przekonywać nie trzeba. Artystka tę samą zasadę co na scenie, hołduje także w swoim nowym domu. Niedawno piosenkarka przeprowadziła się ze swoim mężem Emilem Stępniem do nowych czterech ścian. I choć wokalistka na co dzień nie pokazuje wnętrza mieszkania, to przy okazji pokaźnej i pięknej garderoby, zrobiła ostatnio wyjątek…

Jaką garderobę ma Doda? Zdjęcia

Pod jedną z archiwalnych fotografii na Instagramie, Doda napisała kilka słów o tym, że ma za dużo ubrań. Przy okazji wspomniała o garderobie. „Moim marzeniem było mieć piękną, wielką garderobę, jak Britney Spears w teledysku. Uważałam to za symbol sukcesu, kiedy będę miała wszystko, co tylko będę chciała ubrać w jednym pokoju. Najpierw kostiumy szyła mi moja babcia, potem posiłkowałam się zajebistymi podróbkami. Z biegiem czasu, kiedy mój sukces stawał się coraz większy, a portfel coraz pełniejszy, zaczęłam budować swoje imperium ciuchów, butów, torebek, pasków, biżuterii... Śmiało mogę powiedzieć, że mam największą garderobę ze wszystkich artystów. Jest jak sklep, jest w niej wszystko! Jeszcze parę lat temu byłby to dla mnie powód do dumy i symbol spełnienia wszystkich marzeń z dzieciństwa. Teraz, po oddaniu 30 pudeł dla rodzin potrzebujących, na cele charytatywne i otworzeniu sklepiku mogę stwierdzić, że dostałam bardzo ładną lekcję życia: góra szmat to nie jest symbol sukcesu, a jedynie próżności”, napisał w sieci przy okazji przeprowadzki.

Po oddaniu wielu ciuchów, piosenkarce i tak pozostała jej pokaźna kolekcja. Choć wiele scenicznych strojów gwiazda trzyma w specjalnie wynajętych halach, to nawet prywatne i posortowane ubrania ciężko było pomieścić. Na szczęście na pomoc przyszła realizacja prezentu, który Dorota Rabczewska otrzymała od swoich przyjaciół 3 lata temu na urodziny. Podarunkiem było stworzenie garderoby jej marzeń. „Dostałam garderobę, która będzie miała nawet moje logo na suficie. Moi przyjaciele po prostu zajęli się całą oprawą techniczną. Dostałam projekt architektoniczny łącznie z detalami. Każda moja torebka będzie miała swoją półeczkę. To najlepszy prezent”, mówiła Doda w rozmowie z SE.pl.

Teraz, po przeprowadzce, piosenkarka podzieliła się z wielbicielami efektem spełnienia jej marzeń. Różowe elementy, pikowana pufa i specjalne miejsce na peruki. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia jednej z najbardziej wyjątkowych garderób w Polsce. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.