„Game2: Winter’’
Fot. Materiały Prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

To nie żart! Rosjanie zorganizują na Syberii prawdziwe „Igrzyska Śmierci’’

Damian Duda 20 grudnia 2016 18:45
„Game2: Winter’’
Fot. Materiały Prasowe

Zdjęcia do nowego reality-show jeszcze nie ruszyły, a program już wzbudza wiele kontrowersji. „Game2: Winter’’ – taki będzie nosić tytuł – zostanie nakręcony na Syberii. Nowa produkcja promowana jest słowami: „wszystko jest możliwe’’. I jak tak dalej pójdzie, show, o którym nie śnili najwięksi wizjonerzy, pojawi się niebawem w sieci, a może nawet i w telewizji. Początek programu przewidziano na 1 lipca, a jego zakończenie na 1 kwietnia 2018 roku.

Wymogi, jakie musi spełnić każdy uczestnik show, są niewiarygodne! Po pierwsze musi być pełnoletni, co chyba nikogo nie dziwi. Nikt, przy zdrowych zmysłach, nie puściłby osoby poniżej osiemnastego roku życia w sam środek Syberii. Po drugie, musi być zdrowy psychicznie. Po trzecie, co jest chyba najtrudniejsze dla śmiałków chcących zmierzyć się z dzikimi zwierzętami i ostrym klimatem, każdy z nich będzie musiał wpłacić 10 milionów rubli! Poza tym każdy z uczestników zobowiązany jest do podpisania dokumentu, w którym zastrzega, że w razie uszczerbku na zdrowiu czy nawet śmierci, produkcja programu nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Nasza redakcja już nie może doczekać się startu programu. Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was najkrótsze i najbardziej czytelne zestawienie tego, czego do tej pory dowiedzieliśmy się o rosyjskim reality-show.

Oto „Game2: Winter’’ w liczbach!

30 – tylu uczestników weźmie udział w nowym reality-show „Game2: Winter’’

15 kobiet i 15 mężczyzn weźmie udział w rosyjskim show

2 tysiące kamer będzie transmitować całą dobę poczynania uczestników

18 lat – każdy uczestnik, który chce wziąć udział w programie, musi być pełnoletni

100 milinów rubli to główna nagroda, jaką zdobędzie zwycięzca programu

900 hektarów – teren na którym będzie nagrywane show

6 – w tylu językach (angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, chińskim i arabskim) będzie prowadzona transmisja

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?