Gałkowo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Gałkowo - Polskie Ascot. Sprawdź, kto w tym roku pojawi się na Gałkowo Sharp Masters 2017

Olga Figaszewska 29 czerwca 2017 12:00
Gałkowo
Fot. materiały prasowe

Przed nami najgłośniejsze medialne wydarzenie jeździeckie dla pasjonatów sportu, elegancji i piękna, które od ponad 15 lat odbywa się na Mazurach. Gałkowo Sharp Masters 2017 rozpocznie się już 30.06! Piękne konie, pokazy, wyczynowy sport, nienaganna elegancja i koncerty, a wszystko w niepowtarzalnej oprawie!

 

Zobacz też: Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

 

Gałkowo Sharp Masters 2017

To jedyne takie wydarzenie, wśród imprez sportowych i towarzyskich w tej części Europy, które może pochwalić się bogatą historią. Od lat, organizatorzy Gałkowo Sharp Masters, udowadniają, że sport w połączeniu z rywalizacją i show składają się na niepowtarzalne dzieło sztuki.

 

W części sportowej przez trzy dni, od 30.06-02.07.2017,  odbędą się 24 konkursy, w których zmierzą się zawodnicy z kraju i Europy. W niedzielę poznamy zwycięzcę Grand Prix, imienia majora Ludwika Ferensteina, jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii.

 

Tegoroczna impreza, to również część artystyczno-charytatywna, która budzi największe zainteresowanie polskich mediów. Każdego roku do Gałkowa przybywa grono gwiazd - wiernych kibiców, jak i uczestników konkurencji.  Do tej pory, podczas wydarzenia pojawiali się m.in.: Kinga Rusin, Daniel Olbrychski, Karolina Wajda, Dorota Williams, Kamila Szczawińska czy Aleksandra Kwaśniewska. Tym razem, zaprezentowane zostaną konie andaluzyjskie, pochodzące z Królewskiej Hiszpańskiej Szkoły Jazdy. Nie zabraknie legendarnego konkursu kapeluszy czy mistrzowskiego testu powożenia samochodem terenowym i bryczką, pokazu mody, charytatywnej licytacji, a także wieczornego koncertu dla gości specjalnych. Przed nami wiele atrakcji!

 

Cały program dostępny oficjalnej stronie wydarzenia.


Zapraszamy do Gałkowa!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.