Gałkowo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Gałkowo - Polskie Ascot. Sprawdź, kto w tym roku pojawi się na Gałkowo Sharp Masters 2017

Olga Figaszewska 29 czerwca 2017 12:00
Gałkowo
Fot. materiały prasowe

Przed nami najgłośniejsze medialne wydarzenie jeździeckie dla pasjonatów sportu, elegancji i piękna, które od ponad 15 lat odbywa się na Mazurach. Gałkowo Sharp Masters 2017 rozpocznie się już 30.06! Piękne konie, pokazy, wyczynowy sport, nienaganna elegancja i koncerty, a wszystko w niepowtarzalnej oprawie!

 

Zobacz też: Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

 

Gałkowo Sharp Masters 2017

To jedyne takie wydarzenie, wśród imprez sportowych i towarzyskich w tej części Europy, które może pochwalić się bogatą historią. Od lat, organizatorzy Gałkowo Sharp Masters, udowadniają, że sport w połączeniu z rywalizacją i show składają się na niepowtarzalne dzieło sztuki.

 

W części sportowej przez trzy dni, od 30.06-02.07.2017,  odbędą się 24 konkursy, w których zmierzą się zawodnicy z kraju i Europy. W niedzielę poznamy zwycięzcę Grand Prix, imienia majora Ludwika Ferensteina, jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii.

 

Tegoroczna impreza, to również część artystyczno-charytatywna, która budzi największe zainteresowanie polskich mediów. Każdego roku do Gałkowa przybywa grono gwiazd - wiernych kibiców, jak i uczestników konkurencji.  Do tej pory, podczas wydarzenia pojawiali się m.in.: Kinga Rusin, Daniel Olbrychski, Karolina Wajda, Dorota Williams, Kamila Szczawińska czy Aleksandra Kwaśniewska. Tym razem, zaprezentowane zostaną konie andaluzyjskie, pochodzące z Królewskiej Hiszpańskiej Szkoły Jazdy. Nie zabraknie legendarnego konkursu kapeluszy czy mistrzowskiego testu powożenia samochodem terenowym i bryczką, pokazu mody, charytatywnej licytacji, a także wieczornego koncertu dla gości specjalnych. Przed nami wiele atrakcji!

 

Cały program dostępny oficjalnej stronie wydarzenia.


Zapraszamy do Gałkowa!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…