Gałkowo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Gałkowo - Polskie Ascot. Sprawdź, kto w tym roku pojawi się na Gałkowo Sharp Masters 2017

Olga Figaszewska 29 czerwca 2017 12:00
Gałkowo
Fot. materiały prasowe

Przed nami najgłośniejsze medialne wydarzenie jeździeckie dla pasjonatów sportu, elegancji i piękna, które od ponad 15 lat odbywa się na Mazurach. Gałkowo Sharp Masters 2017 rozpocznie się już 30.06! Piękne konie, pokazy, wyczynowy sport, nienaganna elegancja i koncerty, a wszystko w niepowtarzalnej oprawie!

 

Zobacz też: Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

 

Gałkowo Sharp Masters 2017

To jedyne takie wydarzenie, wśród imprez sportowych i towarzyskich w tej części Europy, które może pochwalić się bogatą historią. Od lat, organizatorzy Gałkowo Sharp Masters, udowadniają, że sport w połączeniu z rywalizacją i show składają się na niepowtarzalne dzieło sztuki.

 

W części sportowej przez trzy dni, od 30.06-02.07.2017,  odbędą się 24 konkursy, w których zmierzą się zawodnicy z kraju i Europy. W niedzielę poznamy zwycięzcę Grand Prix, imienia majora Ludwika Ferensteina, jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii.

 

Tegoroczna impreza, to również część artystyczno-charytatywna, która budzi największe zainteresowanie polskich mediów. Każdego roku do Gałkowa przybywa grono gwiazd - wiernych kibiców, jak i uczestników konkurencji.  Do tej pory, podczas wydarzenia pojawiali się m.in.: Kinga Rusin, Daniel Olbrychski, Karolina Wajda, Dorota Williams, Kamila Szczawińska czy Aleksandra Kwaśniewska. Tym razem, zaprezentowane zostaną konie andaluzyjskie, pochodzące z Królewskiej Hiszpańskiej Szkoły Jazdy. Nie zabraknie legendarnego konkursu kapeluszy czy mistrzowskiego testu powożenia samochodem terenowym i bryczką, pokazu mody, charytatywnej licytacji, a także wieczornego koncertu dla gości specjalnych. Przed nami wiele atrakcji!

 

Cały program dostępny oficjalnej stronie wydarzenia.


Zapraszamy do Gałkowa!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?