Gałkowo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Gałkowo - Polskie Ascot. Sprawdź, kto w tym roku pojawi się na Gałkowo Sharp Masters 2017

Olga Figaszewska 29 czerwca 2017 12:00
Gałkowo
Fot. materiały prasowe

Przed nami najgłośniejsze medialne wydarzenie jeździeckie dla pasjonatów sportu, elegancji i piękna, które od ponad 15 lat odbywa się na Mazurach. Gałkowo Sharp Masters 2017 rozpocznie się już 30.06! Piękne konie, pokazy, wyczynowy sport, nienaganna elegancja i koncerty, a wszystko w niepowtarzalnej oprawie!

 

Zobacz też: Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

 

Gałkowo Sharp Masters 2017

To jedyne takie wydarzenie, wśród imprez sportowych i towarzyskich w tej części Europy, które może pochwalić się bogatą historią. Od lat, organizatorzy Gałkowo Sharp Masters, udowadniają, że sport w połączeniu z rywalizacją i show składają się na niepowtarzalne dzieło sztuki.

 

W części sportowej przez trzy dni, od 30.06-02.07.2017,  odbędą się 24 konkursy, w których zmierzą się zawodnicy z kraju i Europy. W niedzielę poznamy zwycięzcę Grand Prix, imienia majora Ludwika Ferensteina, jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii.

 

Tegoroczna impreza, to również część artystyczno-charytatywna, która budzi największe zainteresowanie polskich mediów. Każdego roku do Gałkowa przybywa grono gwiazd - wiernych kibiców, jak i uczestników konkurencji.  Do tej pory, podczas wydarzenia pojawiali się m.in.: Kinga Rusin, Daniel Olbrychski, Karolina Wajda, Dorota Williams, Kamila Szczawińska czy Aleksandra Kwaśniewska. Tym razem, zaprezentowane zostaną konie andaluzyjskie, pochodzące z Królewskiej Hiszpańskiej Szkoły Jazdy. Nie zabraknie legendarnego konkursu kapeluszy czy mistrzowskiego testu powożenia samochodem terenowym i bryczką, pokazu mody, charytatywnej licytacji, a także wieczornego koncertu dla gości specjalnych. Przed nami wiele atrakcji!

 

Cały program dostępny oficjalnej stronie wydarzenia.


Zapraszamy do Gałkowa!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.