Jak wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakująca metamorfoza! Adele została blondynką i całkowicie zmieniła fryzurę

Jak teraz wygląda?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2020 13:05
Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Metamorfoza Adele jest naprawdę szokująca! Artystka po rozstaniu z mężem postawiła na zmiany i nie przypomina dawnej siebie. Już od dłuższego czasu mówiono o jej spektakularnej diecie, ale najnowsze zdjęcie piosenkarki pokazało, że zdecydowała się również zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury. Teraz bardziej przypomina... Shakirę i Beyonce!

Metamorfoza Adele

Simon Konecki i Adele byli małżeństwem przez trzy lata. Wychowywali wspólnie 7-letniego syna, Angelo i nic nie wskazywało na to, że ich relacja może się rozpaść. A jednak. W zeszłym roku ogłosili rozstanie i cały czas ustalają dokładne warunki rozwodu. Artystka jednak postanowiła się nie załamywać, a swoją energię przelać na dbanie o własny wygląd. Przeszła na wymagającą dietę sirtfood, zaczęła chodzić na siłownię i schudła już 50 kilogramów.

Na spektakularnym zrzucie wagi się nie skończyło. W czasie kwarantanny Adele zapuściła włosy i w całości przefarbowała je na jasny blond - wcześniej na jej głowie gościły jedynie pasemka w jasnym kolorze. Najnowsze zdjęcie pokazało, że posunęła się nawet krok dalej i zainspirowała latami 90. oraz wyglądem Beyonce czy Shakiry.

Na fotografii dodanej w sobotę 1 sierpnia na Instagramie, widać piosenkarkę pozującą przed telewizorem, w którym wyświetlany jest teledysk jej idolki, Beyonce. Pod potem napisała: „Dziękuję królowo, że dzięki Twojej sztuce zawsze czuliśmy się kochani”. Nikt jednak nie odniósł się do muzyki słuchanej przez artystkę, bo całe show skradła jej nowa fryzura. Zaskoczeni fani komentowali: „Wyglądasz zupełnie inaczej!”, „Kim jesteś i co zrobiłaś z Adele?!” czy „Jestem w szoku! Czy to ty?!”.

A Wam jak się podoba jej nowa przemiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.