Jak wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakująca metamorfoza! Adele została blondynką i całkowicie zmieniła fryzurę

Jak teraz wygląda?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2020 13:05
Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Metamorfoza Adele jest naprawdę szokująca! Artystka po rozstaniu z mężem postawiła na zmiany i nie przypomina dawnej siebie. Już od dłuższego czasu mówiono o jej spektakularnej diecie, ale najnowsze zdjęcie piosenkarki pokazało, że zdecydowała się również zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury. Teraz bardziej przypomina... Shakirę i Beyonce!

Metamorfoza Adele

Simon Konecki i Adele byli małżeństwem przez trzy lata. Wychowywali wspólnie 7-letniego syna, Angelo i nic nie wskazywało na to, że ich relacja może się rozpaść. A jednak. W zeszłym roku ogłosili rozstanie i cały czas ustalają dokładne warunki rozwodu. Artystka jednak postanowiła się nie załamywać, a swoją energię przelać na dbanie o własny wygląd. Przeszła na wymagającą dietę sirtfood, zaczęła chodzić na siłownię i schudła już 50 kilogramów.

Na spektakularnym zrzucie wagi się nie skończyło. W czasie kwarantanny Adele zapuściła włosy i w całości przefarbowała je na jasny blond - wcześniej na jej głowie gościły jedynie pasemka w jasnym kolorze. Najnowsze zdjęcie pokazało, że posunęła się nawet krok dalej i zainspirowała latami 90. oraz wyglądem Beyonce czy Shakiry.

Na fotografii dodanej w sobotę 1 sierpnia na Instagramie, widać piosenkarkę pozującą przed telewizorem, w którym wyświetlany jest teledysk jej idolki, Beyonce. Pod potem napisała: „Dziękuję królowo, że dzięki Twojej sztuce zawsze czuliśmy się kochani”. Nikt jednak nie odniósł się do muzyki słuchanej przez artystkę, bo całe show skradła jej nowa fryzura. Zaskoczeni fani komentowali: „Wyglądasz zupełnie inaczej!”, „Kim jesteś i co zrobiłaś z Adele?!” czy „Jestem w szoku! Czy to ty?!”.

A Wam jak się podoba jej nowa przemiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.