Jak wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakująca metamorfoza! Adele została blondynką i całkowicie zmieniła fryzurę

Jak teraz wygląda?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2020 13:05
Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Metamorfoza Adele jest naprawdę szokująca! Artystka po rozstaniu z mężem postawiła na zmiany i nie przypomina dawnej siebie. Już od dłuższego czasu mówiono o jej spektakularnej diecie, ale najnowsze zdjęcie piosenkarki pokazało, że zdecydowała się również zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury. Teraz bardziej przypomina... Shakirę i Beyonce!

Metamorfoza Adele

Simon Konecki i Adele byli małżeństwem przez trzy lata. Wychowywali wspólnie 7-letniego syna, Angelo i nic nie wskazywało na to, że ich relacja może się rozpaść. A jednak. W zeszłym roku ogłosili rozstanie i cały czas ustalają dokładne warunki rozwodu. Artystka jednak postanowiła się nie załamywać, a swoją energię przelać na dbanie o własny wygląd. Przeszła na wymagającą dietę sirtfood, zaczęła chodzić na siłownię i schudła już 50 kilogramów.

Na spektakularnym zrzucie wagi się nie skończyło. W czasie kwarantanny Adele zapuściła włosy i w całości przefarbowała je na jasny blond - wcześniej na jej głowie gościły jedynie pasemka w jasnym kolorze. Najnowsze zdjęcie pokazało, że posunęła się nawet krok dalej i zainspirowała latami 90. oraz wyglądem Beyonce czy Shakiry.

Na fotografii dodanej w sobotę 1 sierpnia na Instagramie, widać piosenkarkę pozującą przed telewizorem, w którym wyświetlany jest teledysk jej idolki, Beyonce. Pod potem napisała: „Dziękuję królowo, że dzięki Twojej sztuce zawsze czuliśmy się kochani”. Nikt jednak nie odniósł się do muzyki słuchanej przez artystkę, bo całe show skradła jej nowa fryzura. Zaskoczeni fani komentowali: „Wyglądasz zupełnie inaczej!”, „Kim jesteś i co zrobiłaś z Adele?!” czy „Jestem w szoku! Czy to ty?!”.

A Wam jak się podoba jej nowa przemiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.