fresh fashion awards
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Drugi etap konkursu FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ. Trwa głosowanie internautów

Artykuł sponsorowany 22 maja 2017 10:45
fresh fashion awards
Fot. materiały prasowe

W ramach konkursu Fresh Fashion Awards internauci przyznają swoją Nagrodę Publiczności. Głosowanie kończy się jutro. Jednocześnie jury FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ wybrało dziesięciu projektantów, z których finałowa trójka zaprezentuje autorskie kolekcje ubrań podczas uroczystej Gali 25 maja w Warszawie.

 

FRESH FASHION AWARDS

 

Celem FRESH FASHION AWARDS jest wspieranie polskiej mody, wyróżniającej się świeżym i niestandardowym myśleniem. 8 maja odbyły się obrady jury pierwszej edycji FRESH FASHION AWARDS. W skład jury konkursu wchodzą osoby ściśle związane z branżą mody i mediami: Robert Kupisz, Maja Sablewska, Maffashion, Kasia Sokołowska, Ewelina Gralak, Michał Łojewski, Ewelina Gralak, Jan Kriwol, Lange&Lange oraz Marek Dorobisz, który przewodniczył obradom.

 

Spośród 70 zgłoszeń jury wybrało 10 najlepszych marek, które ocenią internauci. Wśród najlepszej dziesiątki znajduje się troje finalistów, wskazanych jednogłośnie przez jury.

 

Organizatorom konkursu zależało na odnalezieniu projektantów, którzy nie boją się eksperymentować z modą, a efektem ich poszukiwań jest spójna, dobrze zaprojektowana kolekcja. Adresatami konkursu są projektanci, którzy mają już swoje marki i aktywnie je rozwijają.Spośród ponad 70 zgłoszeń jury wybrało następujące marki: Acephala, Bosari, Cyvonyuk, Diligent, Kiss the Frog, Litfashion, Macosa, MoMi-Ko, Natasha Dziewit, Paulina Łukasiewicz.

 

- Zgłoszenia konkursowe były bardzo zróżnicowane. Z jednej strony finałowa trójka zaprezentowała kolekcje wyróżniające się bardzo wysokim poziomem, myślę, że śmiało można powiedzieć, że był to poziom międzynarodowy. Z drugiej strony, pojawiły się zgłoszenia, które odrzuciliśmy jednogłośnie już na samym początku obrad – mówi Robert Kupisz, juror konkursu, właściciel marki Qπш.

 

Na wybranego projektanta można oddawać głosy do 23 maja na stronie konkursu: http://noizz.pl/fresh-fashion-awards

 

Polecamy też: Przepiękna Edyta Zając w kampanii TANGO by Qπш Robert Kupisz Zima 2016/17 - zobacz zdjęcia!

 

Finał konkursu

 

Finał FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ odbędzie się 25 maja w Fabryce Samochodów Osobowych. Podczas gali finałowej swoje kolekcje zaprezentuje trzech finalistów konkursu. Poznamy zwycięzcę konkursu, który zostanie wybrany przez jury podczas samej gali. Nagrodą jest udział w kampanii promocyjnej „Powered by Noizz” w portalach Noizz i Onet o wartości pół miliona złotych oraz profesjonalną kampanię wizerunkową autorstwa Jana Kriwola. Zwieńczeniem gali finałowej będzie pierwszy w Polsce pokaz UEG – polskiej marki modowej, stworzonej przez Michała Łojewskiego.  Za stylizację pokazu odpowiada Ewelina Gralak, a oprawę muzyczną zapewni zespół Dick4Dick.

 

Zobacz też: Robert Kupisz zaprasza do tanga! A ja wybieram najlepsze rzeczy z jego kolekcji na jesień 2016!

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.