Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan
O TYM SIĘ MÓWI

Finalista Mam Talent miał poważny wypadek! Jaki jest stan jego zdrowia?

Przy Patryku Niekłaniu czuwa rodzina...

Gabriela Czernecka 4 grudnia 2018 11:15
Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Finalista Mam Talent Patryk Niekłań miał poważny wypadek! Do tragedii miało dojść w niedzielę rano, tuż po finale programu Mam Talent, w którym artysta zajął trzecie miejsce. Jego samochód wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niekłań podróżował sam, jego żona z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu. Jaki jest jego stan zdrowia?

Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy

Jak podaje echodnia.eu, powołując się na świadka zdarzenia, który chce pozostać anonimowy: „Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń”.

Najprawdopodobniej Patryk Niekłań wracał rano z Warszawy po finale Mam Talent, w którym zajął trzecie miejsce. Jego żona wraz z kilkutygodniową córeczką wróciły do rodzinnego domu jeszcze po zakończeniu programu. Finalista wracał więc sam.  Artysta miał w swoim samochodzie obręcz, z którą występował. 

Wiadomość o wypadku Patryka Niekłania potwierdziła policja: „Po wypadku został zabrany do szpitala”, powiedział naczelnik wydziału prewencji wołomińskiej policji, nadkomisarz Mariusz Pawlak. Zapewnił także, że stan zdrowia finalisty show jest stabilny. Obecnie Niekłań przebywa w szpitalu w Warszawie, gdzie może liczyć na wsparcie rodziny. „Chcemy być blisko niego, będziemy wspierać go na miejscu”, wyznał tata Patryka, Mirosław Niekłań.

„Wiemy, żę to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”, dodaje.

Przypomnijmy, że pochodzący ze Starachowic Patryk Niekłań ucierpiał w poważnym wyadku samochodowym. Samochód artysty wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Finalista Mam Talent został wycięty z wraku przez straż pożarną. Kolejno zsotał przewieziony do szpitala w ciężkim stanie. Na szczęście jego stan ulega poprawie.

Kim jest Patryk Niekłań?

Finalista Mam Talent i cyrkowiec, który zasłużył na złoty przycisk. W Mam Talent zaprezentował pokaz akrobacji w kole. Sztuką cyrkową zainteresował się jeszcze na studiach. Na pierwszy kontrakt pojechał do Izraela. Szybko dostał ofertę pracy w Niemczech w największym parku rozrywki. Swoje umiejętności miał okazję prezentować także na Filipinach, w Chinach czy w Dubaju na otwarciu Formuły 1. Niedawno dostał także propozycję z Bollywood. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?