Mistrzostwa Europy w Siatkówce
Fot. AP/Associated Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019: znamy zwycięzców

Serbia czy Słowenia?

Olga Figaszewska 29 września 2019 19:30
Mistrzostwa Europy w Siatkówce
Fot. AP/Associated Press/East News

W sobotę Polacy zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy w siatkówce 2019, pokonując Francję 3:0. W niedzielę o zwycięstwo walczyli Serbia i Słowenia. Kto sięgnął po złoto?

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019: kto zwyciężył? 

Obie drużyny dostarczyły swoim kibicom ogromnych emocji. W niedzielę ostateczne starcie o złoto odbyło się miedzy Serbią a Słowenią. Ostatecznie w wielkim finale Mistrzostw Europy 2019 w siatkówce mężczyzn zwyciężyli Serbowie z wynikiem 3:1 (19:15, 25:16, 25:18, 25:19).  

Polska brązowy medal Mistrzostwa Europy

Polskiej drużynie udało się wywalczyć brązowy medal! W sobotę pierwszy set zakończyli z wynikiem 26:24, drugi 22:25, a trzeci 25:21. Polska wygrała w trzecim secie i w całym spotkaniu, pokonując tym samym Francję 3:0.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!