Mistrzostwa Europy w Siatkówce
Fot. AP/Associated Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019: znamy zwycięzców

Serbia czy Słowenia?

Olga Figaszewska 29 września 2019 19:30
Mistrzostwa Europy w Siatkówce
Fot. AP/Associated Press/East News

W sobotę Polacy zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy w siatkówce 2019, pokonując Francję 3:0. W niedzielę o zwycięstwo walczyli Serbia i Słowenia. Kto sięgnął po złoto?

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019: kto zwyciężył? 

Obie drużyny dostarczyły swoim kibicom ogromnych emocji. W niedzielę ostateczne starcie o złoto odbyło się miedzy Serbią a Słowenią. Ostatecznie w wielkim finale Mistrzostw Europy 2019 w siatkówce mężczyzn zwyciężyli Serbowie z wynikiem 3:1 (19:15, 25:16, 25:18, 25:19).  

Polska brązowy medal Mistrzostwa Europy

Polskiej drużynie udało się wywalczyć brązowy medal! W sobotę pierwszy set zakończyli z wynikiem 26:24, drugi 22:25, a trzeci 25:21. Polska wygrała w trzecim secie i w całym spotkaniu, pokonując tym samym Francję 3:0.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?