Miss Africa 2019, Miss Afryki 2019
Fot. Instagram @missafricacalabar
O TYM JEST GŁOŚNO!

Finał Miss Africa 2019 nie skończył się najlepiej… Zwyciężczyni zapaliły się włosy! 

To nagranie jest przerażające!

Gabriela Czernecka 4 stycznia 2019 15:53
Miss Africa 2019, Miss Afryki 2019
Fot. Instagram @missafricacalabar

Finał Miss Africa 2019 dla zwyciężczyni nie skończył się najlepiej. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł w udziale 24-letniej Dorcas Kasinde, która uzyskała wcześniej tytuł Miss Kongo. W finale konkursu pokonała Miss Nigerii i Miss Zambii. Niestety odebranie nagrody nie skończyło się dla niej najlepiej.... Miss Africa 2019 zapaliły się włosy!

Skandal na finale Miss Africa 2019

Gdy na scenie organizatorzy ogłosili nazwisko zwyciężczyni Miss Africa 2019, którą została Dorcas Kasinde, zgodnie z planem rozpoczęto pokaz pirotechniczny. Pomysł wydawał się idealny, ale niestety jego wykonanie już nie... Iskry padły prosto na włosy zwyciężczyni tytułu Miss Africa 2019! Dorcas Kasinde, która wygrała kompletnie nie zwróciła na to uwagi.

Co więcej, pod wpływem emocji odwróciła się tyłem do publiczności, przez co zgromadzeni na niej goście zauważyli co się stało. Jeden z fanów wbiegł na scenę, by ratować Miss Africa. Ta, myślała jednak, że to psychofan i przerażona zaczęła się od niego odsuwać. Na szczęście ani Dorcas Kasinde ani nikt inny nie ucierpiał w trakcie tego zdarzenia.

Ogień szybko został opanowany, a już po chwili nowa Miss znów mogła pozować przed obiektywami. Internauci, ale i niektóre media sugerują, że płomieniami w rzeczywistości zajęły się nie włosy, ale... peruka Kongijki.

Mimo to, sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Zobaczcie sami! 

 

Dorcas Kasinde, Miss Africa 2019
Fot. Instagram @dorcas_dienda

Dorcas Kasinde, Miss Africa 2019
Fot. Instagram @dorcas_dienda
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.