Miss Africa 2019, Miss Afryki 2019
Fot. Instagram @missafricacalabar
O TYM JEST GŁOŚNO!

Finał Miss Africa 2019 nie skończył się najlepiej… Zwyciężczyni zapaliły się włosy! 

To nagranie jest przerażające!

Gabriela Czernecka 4 stycznia 2019 15:53
Miss Africa 2019, Miss Afryki 2019
Fot. Instagram @missafricacalabar

Finał Miss Africa 2019 dla zwyciężczyni nie skończył się najlepiej. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł w udziale 24-letniej Dorcas Kasinde, która uzyskała wcześniej tytuł Miss Kongo. W finale konkursu pokonała Miss Nigerii i Miss Zambii. Niestety odebranie nagrody nie skończyło się dla niej najlepiej.... Miss Africa 2019 zapaliły się włosy!

Skandal na finale Miss Africa 2019

Gdy na scenie organizatorzy ogłosili nazwisko zwyciężczyni Miss Africa 2019, którą została Dorcas Kasinde, zgodnie z planem rozpoczęto pokaz pirotechniczny. Pomysł wydawał się idealny, ale niestety jego wykonanie już nie... Iskry padły prosto na włosy zwyciężczyni tytułu Miss Africa 2019! Dorcas Kasinde, która wygrała kompletnie nie zwróciła na to uwagi.

Co więcej, pod wpływem emocji odwróciła się tyłem do publiczności, przez co zgromadzeni na niej goście zauważyli co się stało. Jeden z fanów wbiegł na scenę, by ratować Miss Africa. Ta, myślała jednak, że to psychofan i przerażona zaczęła się od niego odsuwać. Na szczęście ani Dorcas Kasinde ani nikt inny nie ucierpiał w trakcie tego zdarzenia.

Ogień szybko został opanowany, a już po chwili nowa Miss znów mogła pozować przed obiektywami. Internauci, ale i niektóre media sugerują, że płomieniami w rzeczywistości zajęły się nie włosy, ale... peruka Kongijki.

Mimo to, sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Zobaczcie sami! 

 

Dorcas Kasinde, Miss Africa 2019
Fot. Instagram @dorcas_dienda

Dorcas Kasinde, Miss Africa 2019
Fot. Instagram @dorcas_dienda
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.