Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

ZWIASTUN FILMU

Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2017 11:15

Choć nowy film Patryka Vegi „Kobiety mafii” w kinach będzie dopiero 23 lutego 2018 roku, to już wzbudza kontrowersje. W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. Czy będzie ona kinowym hitem, czy wręcz przeciwnie, wielką klęską?

Polecamy: „Nawet jeśli tylko jedna osoba zmieni zdanie i nie usunie dziecka, warto było go nakręcić’’. Patryk Vega broni „Botoksu’’!

oraz: Ten film bije wszelkie rekordy. Oto 7 powodów, dla których „Botoks” jest lepszy niż „Pitbull”! 

„Kobiety mafii” Patryka Vegi

Patryk Vega, twórca filmowych hitów takich jak  „Pitbull” i „Botoks” prezentuje nam kolejny film o szajce gangsterów. O czym będzie film „Kobiety mafii”? Vega pokazuje w nim działanie przestępczej Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem podobnie jak w przypadku „Botoksu” na główny plan wysuwają się kobiety i to właśnie z ich perspektywy będziemy mieli okazję obejrzeć całą akcję. W obsadzie filmu zobaczymy: Agnieszkę Dygant, Katarzynę WarnkeOlgę Bołądź, Aleksandrę Popławską oraz Julię Wieniawę, która zadebiutuje na wielkim ekranie. W męskich rolach towarzyszyć im będą Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski i Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda i Olaf Lubaszenko. 

Polecamy: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

„Kobiety mafii”: zwiastun

Właśnie światło dzienne ujrzał zwiastun filmu „Kobiety mafii”. Olga Bołądź tańcząca na rurze, Katarzyna Warnke uprawiająca seks i wiele innych gorących i pełnych emocji scen. Zobaczcie zwiastun „Kobiet mafii” Będzie hitem? 

Zobacz także: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

oraz: „Od podstawówki biłem się ze wszystkimi. Miałem konflikty z prawem, dostałem wyrok za kradzież z włamaniem”. Jakie tajemnice skrywa Patryk Vega, reżyser „Pitbulla” i „Botoksu”?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.