Szymon Hołownia
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kto zastąpi Szymona Hołownię w Mam Talent?

Padło jedno nazwisko!

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 17:00
Szymon Hołownia
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Kto zastąpi Szymona Hołownię i zostanie nowym prowadzącym programu Mam Talent? Wszystko wskazuje na to, że największe szanse na objęcie funkcji ma Filip Chajzer! Czy spekulacje się potwierdzą?

Filip Chajzer zastąpi Szymona Hołownię?

Pod koniec ubiegłego roku Szymon Hołownia zadecydował o odejściu z roli prowadzącego Mam Talent.  Będzie kandydował w tegorocznych wyborach prezydenckich. W swoim wpisie na Facebooku poinformował:

„Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I na pewno się NIE rozstajemy!”.

Jak podał dziennik Fakt na poprowadzenie programu u boku Marcina Prokopa największe szanse ma Filip Chajzer. Dziennikarz mógł się już sprawdzić jako gospodarz programów rozrywkowych, a widzowie go uwielbiają.

„Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza Dzień Dobry TVN Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać”, cytuje tabloid.

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?

Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Szymon Hołownia
Fot. FORUM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.