Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Fani Filipa Chajzera nie kryją wzruszenia! Dziennikarz zdobył się na niezwykły gest

Ten wyczyn prezentera przejdzie do historii...

Konrad Szczęsny 11 grudnia 2018 18:57
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Mimo że w ostatnim czasie prasa Filipa Chajzera nie była najlepsza, głównie za sprawą kontrowersji, które wywołał przez swoje zachowanie w programie Ameryka Express, wydaje się, że najgorsze już za nim. Dziennikarz Dzień Dobry TVN po zakończeniu emisji show skupił się na niesieniu pomocy potrzebującym, w tym Powstańcom Warszawskim. Skierował apel do największych sieci handlowych i firm, prosząc o ufundowanie kilkuset paczek. Odzew przerósł jego najśmielsze oczekiwania!

Filip Chajzer zaapelował do sieci handlowych i dużych marek o pomoc powstańcom warszawskim

„Potrzebujemy od 200 do 800 jednakowych paczek (zależy to od państwa hojności). Na samej wigilii będzie ok 150 Powstańców, resztę rozwiozą wolontariusze”, napisał wczoraj rano w mediach społecznościowych Filip Chajzer.

Na odzew nie trzeba było długo czekać! W ciągu zaledwie kilku godzin mnóstwo marek odpowiedziało na apel.

„Do pomocy zgłosiły się między innymi - ŻABKA - mały wielki sklep, Biedronka, Auchan, Top Market, myTaxi - Aplikacja Taxi”, pisał rozentuzjazmowany dziennikarz Dzień Dobry TVN. Obiecał jednocześnie, że dotrzyma słowa i zasiądzie na kasie w kilku sklepach różnych sieci handlowych.

Niemal wszystkie sieci handlowe i znane marki odpowiedziały na apel Filipa Chajzera

Natomiast po kilkunastu godzinach od publikacji pierwszego posta grono wspierających akcję firm znacznie się powiększyło!

„Wydarzył się cud ✨ na mój skromny facebookowy apel o stworzenie paczek dla Powstańców 🎁🎁🎁odpowiedziały ponad podziałami niemal WSZYSTKIE konkurujące ze sobą na co dzień sieci handlowe. Właśnie dołączyli do nas Lidl Polska, Carrefour, #PiotriPaweł, tym samym dołączając do Biedronka, ŻABKA - mały wielki sklep, Auchan, oraz #TopMarket. Dostarczyć swoje produkty chcą też Dawtona, Dr. Oetker Polska, Morliny, Herbapol. Masz to w naturze, Krówki z Milanówka, a zapakować dary pomogą Mart's Bags - Torby bawełniane z nadrukiem. Do rozwiezienia paczek zgłosili się mytaxi - Aplikacja Taxi oraz kurierzy pickpack. Ja w to nie wierzę.... 🙈🙈”, podkreślił wyraźnie poruszony Filip Chajzer.

Wydaje się, że akcja odniosła 100% sukces i mało kto spodziewał się tak dużego odzewu ze strony dużych sieci handlowych i znanych marek  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.