Filip Chajzer
Fot. Facebook @ChajzerFilip
O NIM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer niebawem zostanie tatą! Zobaczcie urocze zdjęcie dziennikarza z ukochaną w ciąży

Weronika Kostyra 21 sierpnia 2017 19:00
Filip Chajzer
Fot. Facebook @ChajzerFilip

 

Gdy kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Filip Chajzer i jego partnerka Małgorzata Walczak spodziewają się dziecka, dziennikarz zareagował dość nerwowo… Teraz jednak dumny przyszły tata sam publikuje słodkie zdjęcia ukochanej w ciąży!

 

Filip Chajzer niedługo zostanie tatą

Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem z partnerką z widocznym ciążowym brzuszkiem. Ponoć dziecko dziennikarza i dziennikarki ma pojawić się na świecie za dwa miesiące. Jakiś czas temu Chajzer zdradził, że będzie to syn, któremu chcą dać na imię Jerzy. Fani są zachwyceni, co pokazali w komentarzach pod zdjęciem:

„Kobiety w ciąży mają tak niepowtarzalny urok i wdzięk, że nie da się tego opisać :) Super”

„Gosia!!! Super wyglądasz. Uściski dla Ciebie i Maleństwa. Dla szczęśliwego Ojca oczywiście też”

„Mega brzusio :) Super cieszyć się z maluszka a nie ukrywać i udawać że bocian i te sprawy”

„Filip też jakby brzuszek zaokrąglony...Solidarnie ze swoją Damą też będzie hodował brzusio, żeby nie tylko Ona musiała dźwigać ;)”

 

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
Fot. Facebook @ChajzerFilip

 

Na zdjęciu oboje mają na sobie bluzy z kolekcji „Taka akcja” projektowane przez Filipa Chajzera. Na stronie internetowej firmy tak napisał o swoim pomyśle: „Na Status mojego związku z modą bez dwóch zdań określiłbym jako... „to skomplikowane”. Objawienie Polsce w 2013 roku genialnego duetu szwajcarskich projektantów Shlezwiga i Holsztajna odmieniło moje życie i tak oto po 3  latach walki z własną prokrastynacją (to taka choroba polegająca na odwlekaniu wszystkiego na świętego nigdy) powstała ona - TAKA AKCJA. Akcja jest taka, że zrobiliśmy ciuchy, które brałbym z półki jak Polonez olej. Ba, ubrałbym jeszcze całą chatę bo to marka rodzinna. W każdej kolekcji dbamy o kobiety świadome swojej zajebistości, facetów świadomych zajebistości swoich kobiet i najzajebistsze dzieci świata. TAKA AKCJA!”.

 

Zobacz także: Filip Chajzer przez lata przeszedł niesamowitą metamorfozę! Zobacz, jak się zmieniał

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.