O NIM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer niebawem zostanie tatą! Zobaczcie urocze zdjęcie dziennikarza z ukochaną w ciąży

Weronika Kostyra 21 sierpnia 2017 19:00
Filip Chajzer
Fot. Facebook @ChajzerFilip

 

Gdy kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Filip Chajzer i jego partnerka Małgorzata Walczak spodziewają się dziecka, dziennikarz zareagował dość nerwowo… Teraz jednak dumny przyszły tata sam publikuje słodkie zdjęcia ukochanej w ciąży!

 

Filip Chajzer niedługo zostanie tatą

Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem z partnerką z widocznym ciążowym brzuszkiem. Ponoć dziecko dziennikarza i dziennikarki ma pojawić się na świecie za dwa miesiące. Jakiś czas temu Chajzer zdradził, że będzie to syn, któremu chcą dać na imię Jerzy. Fani są zachwyceni, co pokazali w komentarzach pod zdjęciem:

„Kobiety w ciąży mają tak niepowtarzalny urok i wdzięk, że nie da się tego opisać :) Super”

„Gosia!!! Super wyglądasz. Uściski dla Ciebie i Maleństwa. Dla szczęśliwego Ojca oczywiście też”

„Mega brzusio :) Super cieszyć się z maluszka a nie ukrywać i udawać że bocian i te sprawy”

„Filip też jakby brzuszek zaokrąglony...Solidarnie ze swoją Damą też będzie hodował brzusio, żeby nie tylko Ona musiała dźwigać ;)”

 

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
Fot. Facebook @ChajzerFilip

 

Na zdjęciu oboje mają na sobie bluzy z kolekcji „Taka akcja” projektowane przez Filipa Chajzera. Na stronie internetowej firmy tak napisał o swoim pomyśle: „Na Status mojego związku z modą bez dwóch zdań określiłbym jako... „to skomplikowane”. Objawienie Polsce w 2013 roku genialnego duetu szwajcarskich projektantów Shlezwiga i Holsztajna odmieniło moje życie i tak oto po 3  latach walki z własną prokrastynacją (to taka choroba polegająca na odwlekaniu wszystkiego na świętego nigdy) powstała ona - TAKA AKCJA. Akcja jest taka, że zrobiliśmy ciuchy, które brałbym z półki jak Polonez olej. Ba, ubrałbym jeszcze całą chatę bo to marka rodzinna. W każdej kolekcji dbamy o kobiety świadome swojej zajebistości, facetów świadomych zajebistości swoich kobiet i najzajebistsze dzieci świata. TAKA AKCJA!”.

 

Zobacz także: Filip Chajzer przez lata przeszedł niesamowitą metamorfozę! Zobacz, jak się zmieniał

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!