Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Filip Chajzer pokazał syna! To zdjęcie rozczuliło fanów dziennikarza

Mały Aleksander niedawno skończył roczek

Konrad Szczęsny 19 listopada 2018 12:31
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

W październiku zeszłego roku Filip Chajzer wraz z ukochaną, dziennikarką Małgorzatą Walczak, powitał na świecie syna. Dumni rodzice zdecydowali się nadać mu imię Aleksander. Prezenter Dzień Dobry TVN co jakiś czas zamieszcza jego zdjęcia na Instagramie w różnych codziennych sytuacjach. To najnowsze rozbawiło jego fanów do łez!

Filip Chajzer pokazał syna Aleksandra. Jak wygląda dziecko dziennikarza TVN?

Widoczny na nim roczny Aleksander chwyta drzwi pralki. 

„Kiedy reklamy z dziadkiem wejdą zbyt mocno 🙃🙃🙃”, podpisał zdjęcie Filip Chajzer, odnosząc się do tego, że jego ojciec Zygmunt przez lata był twarzą środków piorących.

Fani są zdjęciem zachwyceni!

„😂😂😂 Tylko jedna firma to dopierze!!! Dziadziuś na pewno nauczył i wnusio pamięta!!! 😍😍😍Kochany...”, „Jaki On juz duzy! Wszystkiego dobrego”, „Następca rośnie ;) Genów nie oszukasz 🙆”, pisali podekscytowani.

Trudno się z nimi nie zgodzić!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy reklamy z dziadkiem wejdą zbyt mocno 🙃🙃🙃

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.