Filip Chajzer
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O NIM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer pokazał pierwsze zdjęcie z synem! „Szczęście z rodzicielstwa ponad wszystkim!’’, piszą internauci

Damian Duda 19 listopada 2017 12:30
Filip Chajzer
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

 

Filip Chajzer opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z kilkutygodniowym synkiem. Internauci są zachwyceni chłopcem. „Szczęście z rodzicielstwa ponad wszystkim!’’, czytamy w komentarzach pod postem. 

 

Zobacz też: Filip Chajzer przeprasza za określenie „gejowscy redaktorzy tego szajsu”. Autentyczna skrucha czy polityczna poprawność?

Filip Chajzer z synem

To pierwsza wspólna fotografia z synem, którą Filip Chajzer opublikował w mediach społecznościowych. Na zdjęciu jest nie tylko ojciec i kilkumiesięczny Aleks, ale również dziadek, ojciec Filipa, Zygmunt Chajzer. Tego poranka rodzina Chajzerów nie spędzała wspólnie. Kiedy reporter „Dzień Dobry TVN’’ siedział na kanapie, zobaczył w telewizorze swojego tatę. Zdjęcie, które zamieścił Filip, podpisał w prześmiewczy sposób. „Kiedy z rana się zesr💩eś a dziadek ma już gotowe rozwiązanie ’’, czytamy pod fotografią. 

 

Filip Chajzer z synem
Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer z synkiem, listopad 2017 r. 

Syn Filipa Chajzera

Przyszedł na świat 26 października 2017 r. Media obiegła informacja na temat imienia, które przyszli rodzice wybrali dla swojego dziecka. Jeśli doniesienia się potwierdzą, synek prezentera otrzymał imię Aleks. Dziennikarz, który swoimi reportażami skradł serce widzów programu „Dzień Dobry TVN’’, od kilku lat związany jest z Małgorzatą Walczak, a syn jest ich pierwszym dzieckiem. 

Życie prywatne Filipa Chajzera

Filip Chajzer znany jest z tego, że nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym, a gdy robią to za niego media, nie pozostaje obojętny — zazwyczaj reaguje i walczy o uszanowanie jego prywatności. W wywiadzie dla VIVY! mówił:

 

Im dalej od show-biznesu po godzinach pracy, tym lepiej. Do dzisiaj nie wiem, po co staje się na ściankach. Nie rozumiem, dlaczego ludzie to robią, to próżne i żenujące.  Nie wyobrażam, że mógłbym moje ulubione zajęcie zamienić na puste small-talki na imprezach. To jest śmieszne, ale ja mam ogromne poczucie humoru, więc przynajmniej oglądając program Oliviera Janiaka mam dobry ubaw. Oczywiście, jest też granica robienia sobie jaj, nie wszystko mnie bawi. Są rzeczy ważne’’, wyznał prezenter w rozmowie z nami.

 

Jednak zdjęcia, które co jakiś czas publikuje w sieci, pozwalają jego fanom zobaczyć, jak na co dzień wygląda życie „pana z telewizji’’. Chajzer jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, co sprawiło, że reporter „Dzień Dobry TVN’’ może pochwalić się blisko 800 tys. obserwatorów na Facebooku. Nic dziwnego, Chajzer bardzo często odpowiada na komentarze swoich fanów, co nie zdarza się wszystkim gwiazdą. W zamian za zainteresowanie, prezenter otrzymuje życzliwość oraz niezwykłe wsparcie z ich strony — jak w przypadku wojny z prasą brukową. 

 

Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 2014
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Filip i Zygmunt Chajzerowie w sesji dla VIVY!, grudzień 2014 r.

 

Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 2014
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Filip i Zygmunt Chajzerowie w sesji dla VIVY!, grudzień 2014 r.

 

Przeczytaj też: Filip Chajzer po raz kolejny udowodnił, że ma naprawdę wielkie serce! Tym razem spełnił marzenie 12-letniej Oliwii!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.