Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Wszystko przez... fryzurę! 

„Jeżeli nie jesteśmy w przedszkolu, to nie zachowuj się jak gówniara”, odpowiada ostro

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2019 20:45
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan kilka dni temu postanowiła zmienić fryzurę i… zaszalała! Gwiazda dała się ponieść festiwalowej gorączce i postawiła na różowe, długie warkocze. Jej metamorfoza nie wszystkim przypadła do gustu. Internauci zaczęli wytykać, że jako prowadząca Projektu Lady świeci złym przykładem. To był dopiero początek obraźliwych komentarzy. Małgorzata Rozenek-Majdan nie pozostała dłużna i ostro odpowiada hejterom!

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada internautom

Trudno w to uwierzyć, ale faktycznie nowa fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan w połączeniu z luźnym, wakacyjnym lookiem wywołały prawdziwą burzę w sieci. Niektórzy gratulują jej dystansu i zazdroszczą, a inni wytykają niestosowny wygląd, który nie przystoi do jej wizerunku kobiety z klasą.

„Małgosia, nastolatką to ty już nie będziesz”, „To nie Pani styl”, „Urody nie można Pani odmówić, bo jest Pani śliczna...ale tymi warkoczami oszpeciła się Pani nieco niestety. I trzeba to przyjąć na klatę”, „ Lubiłam Pania za styl i osobowość, ale od pewnego czasu te stylizacje totalnie nie przystoją w tym wieku. I to samo powiedziałabym mojej matce jakby sie tak ubrała, bo troche wstyd... Takimi ubiorami traci Pani na zaufanie, na czym chyba Pani jednak zalezy”, czytamy.

„Nie chodzi o wiek, chodzi o styl. To jest po prostu brzydkie. I po co jeszcze do tego Kunderę mieszać? Ale cytat za cytat: "Nigdy nie dowiemy się, dlaczego irytujemy się nawzajem, co sprawia, że ​​stajemy się mili lub żałośni. Nasz własny obraz jest naszą największą tajemnicą". Pani wygląd żadnej tajemnicy nie ma. Chodzi tylko o pieniądze”, napisała jedna z osób.

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. „Kochanie, może trudno Ci w to uwierzyć, ale kompletnie nie interesuje mnie Twoje zdanie na temat mojego wyglądu i naprawdę, nie mieszaj jeszcze do tego moich pieniędzy”, skomentowała Małorzata Roznek-Majdan.

„Jeżeli nie jesteśmy w przedszkolu, to się kochanie nie zachowuj jak gówniara”, dodała.

Pod zdjęciami Perfekcyjnej Pani Domu możemy znaleźć przede wszystkim komentarze od zachwyconych wielbicieli. 

A Tobie, jak podoba się festiwalowy styl Małgorzaty Rozenek-Majdan?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sopot zniszczy każdego😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.