Serial Diagnoza, Maja Ostaszewska
Fot. Instagram @diagnozatvn
O TYM SIĘ MÓWI

To jej czas! Maja Ostaszewska zachwyca w serialu „Diagnoza”. Oto 5 powodów, dla których pokochali ją widzowie

Konrad Szczęsny 25 października 2017 10:00
Serial Diagnoza, Maja Ostaszewska
Fot. Instagram @diagnozatvn

Widzowie pokochali jej bohaterkę, Annę Leśniewską vel Nowak, w serialu „Diagnoza”. Wiele osób twierdzi, że udział w produkcji to renesans kariery Mai Ostaszewskiej i dzięki znakomitej kreacji aktorskiej szybko powróciła do pierwszego rzędu najbardziej pożądanych w Polsce gwiazd. Oto 5 powodów, dla których aktorka znalazła się niemal z dnia na dzień na szczycie!

Zobacz też: Serial „Diagnoza” ma rekordową oglądalność. Za co pokochali go widzowie?

1. Kultowe role to jej specjalność

Beata w „Przepisie na życie”, Anna w „Body/Ciało” czy szalona i temperamentna Olka w „Pitbulllu” – za te role pokochały ją miliony Polaków. Dzięki ogromnemu talentowi, każde jej wcielenie zachwyca i sprawia, że wiele osób uznało Maję Ostaszewską za polską Meryl Streep. Nic dziwnego! Wachlarz emocji, jaki prezentuje na ekranie i zdolność do spektakularnej metamorfozy na potrzeby roli sprawiają, że dla niej nie ma postaci, w którą nie mogłaby się wcielić!

2. Role zamiast skandali

O Mai Ostaszewskiej mówi się właściwie tylko w kontekście znakomitych ról. Rzadko gości na salonach, chroni swoją prywatność i unika skandali: od ponad dekady prowadzi spokojne życie u boku Michała Englerta i wychowuje dwójkę dzieci: Franciszka i Janinę.

3. Głośno mówi to, co myśli

Od jakiegoś czasu Maja Ostaszewska mocno angażuje się w życie polityczne i społeczne w Polsce. Wspierała m.in. Czarny Protest i marsze KOD. Mimo tego, że wylała się na nią fala hejtu z prawej strony sceny politycznej, dalej  głośno mówi to, co myśli.

4. Nie tylko film

Maja Ostaszewska doskonale sprawdza się również w rolach teatralnych: występowała m.in. na scenach Teatru Dramatycznego, Teatru Narodowego, zaś od 2008 roku jest w zespole Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego.

5. Intryguje urodą

Z pewnością nie jest blondynką o niebieskich oczach, ale nie można odmówić jej uroku osobistego, charakteru oraz poczucia humoru. A jeśli dodać do tego doskonały warsztat aktorski: nic dziwnego, że widzowie pokochali jej bohaterkę w „Diagnozie”!

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?