Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Fani drżą o zdrowie Małgorzaty Kożuchowskiej! Wszystko przez najnowsze zdjęcie aktorki

„Jaka chudzinka”, piszą internauci

Gabriela Czernecka 21 października 2018 18:45
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Kożuchowska niknie w oczach? Zdjęcie aktorki, które właśnie pojawiło się na jej Instagramie wzbudziło spore kontrowersje. Gwiazda niedawno przeszła sporą metamorfozę. Kożuchowska specjalnie dla roli w filmie Patryka Vegi musiała wiele poświęcić. Obcięcie włosów to jednak nic przy tym, co jeszcze zrobiła dla roli policjantki Heleny. Aktorka spała zaledwie dwie godziny, by uwiarygodnić swoją postać i pokazywała się bez makijażu. Fani zauważyli jeszcze jedną zmianę, która wzbudziła u nich niepokój. O co chodzi? 

Stan zdrowia Małgosi Kożuchowskiej

Wszystko zdradza najnowsza fotografia na Instagramie Małgosi Kożuchowskiej. Aktorka wybrała się na festiwal filmowy do Wrocławia, skąd podzieliła się z internautami zdjęciem z selfie. Gwiazda ubrana była w czarną kreację od Ranity Sobańskiej. Sukienka perfekcyjnie podkreśliła szczupłą sylwetkę aktorki. Mocno podkreślone oczy i natapirowane włosy dodały całej stylizacji charakteru i sprawiły, że Kożuchowska w tej wersji wyglądała dość mrocznie.

Fani gwiazdy zamiast jednak zachwycać się najnowszym wcieleniem aktorki, zwrócili uwagę na jej niepokojąco szczupłą sylwetkę. Padły komentarze zmartwionych internautów, którzy pytają Małgosię Kożuchowską o jej stan zdrowia. „Jaka chudzinka”, „Pani Małgosiu strasznie pani szczuplutka”, brzmią komentarze. Jeden z internautów postanowił jednak napisać wprost: „A ja myślałem, że szukasz lodówki”. 

Czy faktycznie Małgorzata Kożuchowska jest zbyt chuda? Zobaczcie najnowsze zdjęcie aktorki i oceńcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.