Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Fani bardzo martwią się o Margaret: „Wyglądasz na wyniszczoną…”

Artystka w mocnych słowach wytłumaczyła się z najnowszego zdjęcia

Rafał Kowalski 8 czerwca 2020 10:46
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

W grudniu 2019 roku Margaret ogłosiła, że robi sobie przerwę w karierze. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, wokalistka poświęciła ten czas na odpoczynek, poprawę stanu zdrowia i… ślub z raperem KaCeZet. Powoli artystka wraca jednak do pracy. W sieci pojawiły się jej utwory: Nowe Plemię i piosenka, która jest głosem Margaret przeciwko dyskryminacji rasowej. Piosenkarka zamieszcza też na Instagramie coraz więcej swoich zdjęć. I właśnie jedno z nich zmartwiło jej wielbicieli.

Margaret wdała się w dyskusję z fanami. Powodem najnowsze zdjęcie

W niedzielę Małgosia Jamroży opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którego głównym bohaterem miał być najnowszy tatuaż wokalistki. „Meduza - świeci z wnętrza”, wyjaśniła jego znaczenie Margaret. Jej wielbiciele w dużej mierze skupili się jednak na wyglądzie…

Jedna z zatroskanych fanek skomentowała fotografię artystki sugerując, że ta wygląda na zmęczoną. „Gosia, z miesiąca na miesiąc wyglądasz na coraz bardziej zmęczoną i wyniszczoną. Coś się dzieje?”, napisała jedna z osób. „Też to zauważyłam”, wtórowała jej inna. „Wygląda, jakby była chora”, dodał kolejny internauta. Margaret nie pozostawiła tych wpisów bez komentarza. „Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść do twojego komentarza. Z miesiąca na miesiąc - co masz na myśli? Gdzieś się widzieliśmy i o czymś nie wiem?”, odpisała. Jeden z fanów nie odpuścił tematu i odpowiedział na jedno z pytań swojej idolki. „Taka obserwacja np. po buzi, cerze itd. Nie odbieraj mojego komentarza jako atak, tylko jako zmartwienie”, wyjaśnił.

W dyskusję włączyła się też Marcelina Zawadzka, która wspomniała o tym, że Margaret jest na fotografii bez makijażu. „Czy to zawsze trzeba mieć tonę makijażu, aby zdjęcie nadawało się na insta?! Jesteś piękna zawsze i cieszę się, że tak się też czujesz”, skomplementowała koleżankę prezenterka.” To też żaden heroizm. Po prostu taka se jestem pipulka”, odpowiedziała Marcelinie Zawadzkiej Margaret.

Co sądzicie o nowej fotografii piosenkarki? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meduza. Swieci z wnętrza @tuszzarogiem @lukejascz

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.