Rocznica urodzin George Michael
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Partner George’a Michaela ma zdjęcia martwego wokalisty! 

W sieci udostępnił szokujące nagranie

Sabina Zięba 25 grudnia 2020 12:50
Rocznica urodzin George Michael
Fot. Getty Images

Minęły właśnie już cztery lata od śmierci autora kultowego świątecznego hitu, Last Christmas. George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w swoim domu niedaleko Londynu. Nie jest znana dokładna przyczyna jego śmierci, choć podano, że zdarzyło się to z przyczyn naturalnych. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzały nowe fakty. Okazuje się, że Fadi Fawaz ma zdjęcia martwego partnera. Były chłopak artysty opublikował w sieci zaskakujące wideo.

Zdjęcia martwego George'a Michaela

Spekulacje na temat przyczyny śmierci George'a Michaela trwają do dziś. Początkowo podejrzewano ukochanego wokalisty, Fadi Fawaza, który wezwał karetkę dopiero godzinę po tragedii. Kolejną teorią, forsowaną przez długoletniego dilera artysty, Paula Staga, było przedawkowanie narkotyków. Biegli z kolei ustalili, że oficjalnym powodem zgonu była niewydolność serca.

Od tamtej pory już nieraz był głośno o chłopaku wokalisty. W 2019 roku został aresztowany, po tym jak nielegalnie okupował i zniszczył wartą 25 milionów złotych willę swojego byłego partnera. Teraz z kolei umieścił w sieci szokujące nagranie. Przyznał się, że czekając na karetkę... zrobił zdjęcia zwłok George’a!

Do filmu dotarł Daily Star. Podobno Fadi udostępnił go na swoim profilu na Facebooku, po czym usunął dwie godziny później. Dowodem mają być screeny, które zaprezentowano w treści artykułu. 46-latek w nagraniu wyznał: „Zrobiłem mu zdjęcia, gdy był martwy. Zaraz po tym jak zauważyłem, że jest zimny, a jego twarz niebieska”. Dodał także, że ludzie chcą go za to zniszczyć.

Najbliżsi Michaela najprawdopodobniej już wcześniej wiedzieli, że Fawaz ma owe fotografie. Podobno co jakiś czas do nich dzwoni, grożąc, że ujęcia opublikuje w sieci. Chce w ten sposób wyłudzić od sióstr zmarłego wokalisty nieruchomości po gwiazdorze, bo twierdzi, że „to ich wspólny majątek”. Co ciekawe, został całkowicie wykluczony z testamentu George'a, mimo tego że w momencie jego śmierci spotykali się już 4 lata.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.